Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kartal Temizlik

Kalabalık ve deneyim sahibi bir kadro ile çıktığımız bu yolda her geçen gün ekibimizi biraz daha büyütüyor ve kalabalık kitlelere ulaşmak adına elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz. Kartal temizlik ekibimiz de sizlere hizmet eden kadrolardan bir tanesidir. Uygun fiyatlar ile profesyonel temizlik hizmeti sunma gayemize ulaşmış durumdayız. İnsanları memnun etmek ve bu sektörün en iyisi olmak adına özel bir çaba harcıyor ve hedefler doğrultusunda ilerliyoruz.

Kartal temizlik randevusu için sizler de temizlike.com adresini kullanabilir ve online olarak işlem yapabilirsiniz. Beklentilerinizi bu konuda karşılayacağımızı düşünüyor ve sizleri de bekliyoruz. Temizlik denilen şeyin doğru ve sağlıklı bir şekilde yapılması gerekiyor ve bunu profesyonel bir çizgide yürütmek çok da kolay değil.

Kartal temizlik ekibi, kurum içi eğitim desteği ile birlikte kendini her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve bu gelişmeler sayesinde ortaya daha kusursuz bir temizlik çalışması çıkıyor. Yaşam alanlarınızın sağlıklı bir görüntüye kavuşması elbette önemli ancak bunun için servet ödemenize gerek yok! Yapmanız gereken tek şey firmamızı tercih etmek ve uygun rakamlar ile birlikte süreci daha doğru bir şekilde yönetmek olacaktır.

Sizleri memnun edebilmek ve bunu rakamsal olarak da sağlamak adına buradayız. Hemen şimdi randevularınızı oluşturabilir ve taleplerinize kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Sektördeki diğer firmalar ile kıyas yaptığınızda bu konuda ne denli gerçekçi olduğumuzu ve bahsettiğimiz şeylerin iddialardan ibaret olmadığını net bir şekilde göreceksiniz.

Kartal temizlik ve yine İstanbul’un tüm semtlerinde yürüttüğümüz temizlik çalışmaları ile birlikte sektörün zirvesinde yer alıyor ve sahip olduğumuz noktanın kıymetini de fazlasıyla biliyoruz. Diğer detaylar için personelimiz ile görüşebilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kartal Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Kartal Böcek İlaçlamaCevizli Mah. İyidere Sok. 1 Dk:11 KartalTeklif Al
Bemay– Ev Temizlik ŞirketiCumhuriyet Mah. İsmail Dede Cad. Uysal Sok. 3 D:1 Kartal, İstanbulTeklif Al
Hüma – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeGümüşpınar Mah. Mısırlı Sok. Soğanlık, Kartal, İstanbulTeklif Al
Hüma – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam Silme
Ökten - Dış Cephe Yıkama
Orhantepe Mah. Bankalar Cad. 31/A Kartal, İstanbulTeklif Al
Yakut - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriOrhantepe Mah. Eser Sok. 20/B Kartal, İstanbulTeklif Al
Tukan Grup - Gündelikçi KadınlarSoğanlık Yeni Mah. Balıkesir Cad. 6 Uprise Elite Residence C/1-A-B Blok K:34 D:286 Kartal, İstanbulTeklif Al
2E - Temizlikçi Personel TeminiSoğanlık Yeni Mah. Balıkesir Cad. 6 Teknik Yapı Residence D:73 Kartal, İstanbulTeklif Al
Kursa – İnşaat SonrasıYunus Mah. Yonca Sok. 19 Kartal, İstanbulTeklif Al
Kartal Halı YıkamaEsentepe Mah. Ayabakan Sok. 15/B Kartal Teklif Al
Kartal Kuru TemizlemeKordonboyu Mah. Turgut Özal Blv. Çilek Sok. 3 Kartal, İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kartal ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kartal şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kartal temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kartal ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kartal değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kartal şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kartal şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kartal ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kartal ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kartal Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kartal Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kartal ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kartal ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL