Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kastamonu ilinde devam eden temizlik hizmetlerimizi 81 ile yaymış durumdayız ve an itibarıyla sektörün en geniş haritaya sahip olan firmasıyız. Sizler de temizlike.com bünyesinde hizmet veren firmamızdan hizmet alabilir ve randevularınızı da online olarak, internet üzerinden oluşturabilirsiniz. Zaman kaybı yaşatmamak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve Kastamonu temizlik ayrıcalığını daha fazla insana ulaştırmayı hedefliyoruz.

Yaşam alanlarınızın ihtiyacı olan temizlik ve bakım hizmetleri için sizler de doğru ve güvenilir bir adrese ihtiyaç duyuyorsanız eğer hemen şimdi taleplerinizi iletebilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha güvenilir ve daha deneyim sahibi olduğumuzu düşünüyoruz. Kastamonu temizlik şeklinde bir arama yaparsanız eğer ne demek istediğimizi ve neden kendimize bu kadar çok güvendiğimizi sizler de daha net bir şekilde görmüş ve anlamış olacaksınız.

Zengin Hizmet Yelpazesi

Bu konuda da başarılı bir firma olduğumuzu düşünüyoruz ve yalnızca ev temizliği değil, aynı zamanda eşya temizliği de yapıyoruz. Kastamonu temizlik ekibi, koltuklarınızı ve kıymetli halılarınızı adreslerinizden alarak ofisimize taşıyor ve temizlik sürecini sorunsuz bir şekilde başlatıyoruz. Eşyalarınızın bakıma ihtiyacı varsa ve bunu daha güvenilir bir firma aracılığı ile yerine getirmek istiyorsanız eğer sizler de harekete geçebilir ve adımlarınızı bir an önce atabilirsiniz.

Bu konuda kendine güvenen bir ekip oluşturduk ve bu ekip sayesinde beklentilerinize yanıt alacağınızı düşünüyoruz. İncelemelerinizi yapabilir ve eğer içinize sinerse sizler de daha fazla vakit kaybetmeden randevularınızı alabilirsiniz. Sektörün en hızlı ve en güvenilir ekibi ile birlikte yaşam alanlarınızı daha sağlıklı kılmak adına her daim hazır olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Detaylar için aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz…

Kastamonu Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Eray İşyeri Temizlik ŞirketiKuzeykent Mah. 48. Sk. No:14
Merkez /Kastamonu
Teklif Al
Protim Ev Temizlik Firmasıİsfendiyar Mah. 125. Yıl Atatürk Cad. No: 15B Teklif Al
Atlas Kastamonu Halı Yıkama FabrikasıKamil Demircioğlu Cad.No:20 Teklif Al
Üçgen Böcek İlaçlamaCandaroğulları Mh. Miralay Halitbey Cd. Hukukcular Plaza Kat:8 No:43Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kastamonu ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kastamonu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kastamonu temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kastamonu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kastamonu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kastamonu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kastamonu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kastamonu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kastamonu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kastamonu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kastamonu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kastamonu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kastamonu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL