Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kayapınar nüfus olarak Diyarbakır’nın en kalabalık ilçesidir. Diyarbakır Kayapınar tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Kayapınar ev temizliği yaptırmak isteyenler  Peyas Mah. 507. Sok. 10 Serhat Plaza B Blok K:4 Fırat, Kayapınar, Diyarbakır adresinde yer alan Sanat temizlik şirketine 05326408678 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Huzurevleri Mah. Tekel Cad. 184. Sok. 6 Medya, Kayapınar, Diyarbakır adresinde yer alan  DOĞU temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04122513114  olarak sistemde kayıtlıdır, Fırat Acu yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Diyarbakır Kayapınar böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında SNR böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Peyas Mah. Mezopotamya, Kayapınar, Diyarbakır adresine giderek ya da 04122200015 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Kayapınar halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Peyas Mah. 477 Sok. 18/D Fırat Blv. Kayapınar 21070, Diyarbakır  adresinde yer alan  ÖZ AKDENİZ  halı yıkama şirketinden   05330952721 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Kayapınar’de kuru temizleme hizmeti veren İZZET  kuru temizleme, Peyas Mah. 225. Sok. 16 Gap Apt. Kayapınar, Diyarbakır  adresinde yer almaktadır. 04122520750 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Kayapınar Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kayapınar Böcek İlaçlamaPeyas Mah. Selahattin Eyyubi Blv. Mimarlık 1 Sit. C Blok Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
ASYA GRUP – Ev Temizlik ŞirketiPeyas Mah. Musa Anter Cad. 302. Sok. 6/B Başakkent Sit. Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
GÜNGÖR TEMİZLİK - İşyeri Temizlik ŞirketiPeyas Mah. 298 Sok. 29/B Ferhat Yıldız 2 Sit. Mezopotamya, Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
BEYAZ - Dış Cephe YıkamaPeyas Mah. 629/1. Sok. 3 Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
DURU - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriPeyas Mah. 250. Sok. 16/B Zafer Apt. Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
MİSS - Gündelikçi KadınlarPeyas Mah. 607. Sok. 7/A Eralfi Yapı Sit. Dk:4 Mezopotamya, Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
TOV - Temizlikçi Personel TeminiPeyas Mah. 499. Sok. 1 Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
ELAK – İnşaat SonrasıHuzurevleri Mah. 21. Sok. 17 Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
Kayapınar Halı YıkamaFırat Mah. 559 Sok. 12/A Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
Kayapınar Kuru TemizlemeHuzurevleri Mah. Yılmaz Güney Cad. 159. Sok. 5 Azel Çiftel Yapı Sit. Medya, Kayapınar, DiyarbakırTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kayapınar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kayapınar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kayapınar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kayapınar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kayapınar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kayapınar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kayapınar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kayapınar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kayapınar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kayapınar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kayapınar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kayapınar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kayapınar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL