Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kayseri’de ikamet ediyorsanız ve temizlik için vakit ayıramıyorsanız eğer sizler de profesyonel ekibimizden hizmet alabilirsiniz. Kayseri temizlik çalışmalarına devam ediyoruz ev temizlike.com adresi aracılığı ile sizler de talep oluşturma şansına sahipsiniz. Vizyon sahibi firmamız, bu konuda üyelerinin yorumlarına ve görüşlerine de değer veriyor. Cep telefonu iletişimi bazen zahmetli ve sorunlu olabiliyor ancak online dünya aracılığı ile vereceğiniz talepler direkt olarak sisteme düşüyor ve anlık kontrol ediliyor.

Kayseri temizlik ekibimizi harekete geçirmek oldukça kolay ve tek bir tık ile sizler de hizmet alabiliyorsunuz. Bunun için öncelikli olarak şehir seçimi yapmanız gerekiyor. Yalnızca Kayseri’de değil, aynı zamanda ülkenin 81 ilinde hizmet verdiğimizi de hatırlatmak isteriz. Şehir seçimi sonrası hizmeti türünü belirlemeniz yeterli olacaktır ve zaten son aşamada onay veriyorsunuz.

Kayseri temizlik ve daha birçok farklı şehir için sunduğumuz temizlik hizmetleri ile bu sektörde zirvede yer aldığımızı düşünüyoruz. Uygun fiyatlarımız da cabası ve detaylı bir araştırma yaptığınızda rakamsal olarak ne denli mütevazı olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Sektör çok kalabalık olabilir ve bu kalabalık görüntü rekabet ortamını da belli oranda arttırıyor. Bizim amacımız, bu durumu lehimize çevirmek ve sizlere daha kaliteli olanı sunabilmektir. Başarılı olduğumuzu düşünüyor ve kapılarımızı sizlere de aralıyoruz.

Bu kocaman ailede yer almak emin olun çok kolay ve az önce de ifade ettiğimiz gibi tek bir tık ile işlem yapma şansına sahip oluyorsunuz. Sizleri memnun etmek ve en iyisini sunabilmek adına tüm detayları göz önünde bulunduruyor ve yine siz değerli dostlarımızdan gelen önerilere de en kısa süre içerisinde dönüş yapmayı hedefliyoruz.

Kayseri Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
EgemenSahabiye Mh. Ahmet Paşa Cd. Buyurkan Sk. Türkaslan İş Merkezi Kat:5 D:10 Kocasinan / Teklif Al
SahraSahabiye Mh. Ahmet Paşa Cd. Buyurkan Sk. Türkaslan İş Merkezi Kat:2 D:2 Kocasinan / Teklif Al
ÖZGEEsenyurt Mahallesi Sedef Sokak 14/4 Melikgazi/KayseriTeklif Al
GüleryüzGülük Mah. Osman Kavuncu bulvarı Derya Apt. No:31/2 Melikgazi/KAYSERİTeklif Al
HouseMimarsinan Mah. Tuna Caddesi Aşiyan Apt. 41/B Kocasinan KAYSERİTeklif Al
NazlıESENTEPE MH. DÜZOVA SK. NO: 18/16 MELİKGAZİ / KAYSERİTeklif Al
KardelenOrganize Sanayi Bölgesi. Seher Bulvarı.
No:10 KAYSERİ
Teklif Al
BeğendikOrganize Sanayi Bölgesi. Seher Bulvarı. No:10 KayseriTeklif Al
GlobalAlpaslan Mahallesi, Sivas Blv. No:94/2, 38030 MelikgaziTeklif Al
ParıltıYenişehir Mahallesi
İsa Bey Sokak no:3
Melikgazi/KAYSERİ
Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kayseri ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kayseri şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kayseri temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kayseri ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kayseri değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kayseri şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kayseri şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kayseri ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kayseri ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kayseri Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kayseri Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kayseri ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kayseri ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL