Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kemalpaşa temizlik

İzmir ve ilçelerinde sunduğumuz temizlik hizmetlerine ara vermeden devam ediyoruz. Kemalpaşa temizlik hizmetleri de bunlardan bir tanesi ve sahip olduğumuz ekibi sizlere daha iyi anlatabilmek adına buradayız.

Ev Temizliği

Yaşam alanlarınızın temiz olması bir zorunluluktur ancak bunun niçin vakit ayıramadığınız anlar da mutlaka olacaktır. İşte tam da bu anlarda karşınıza çıkıyor ve siz değerli dostlarımıza kusursuz bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Evlerinizi dip köşe temizlemek için hazırız ve randevularınızı aldığınız andan itibaren süreci hızlı bir şekilde yönetiyoruz.

Kemalpaşa temizlik hizmetleri için randevularınızı temizlike.com üzerinden oluşturabilir ve ekip arkadaşlarımızı hemen şimdi harekete geçirebilirsiniz.

Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızda yüksek motivasyonu etkin kılabilmek adına temizlik hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Kirli bir ortamda çalışmak istemediğinizi biliyor ve ekibimiz ofisleriniz için de harekete geçiriyoruz. Dilediğiniz an sizler de ofislerinizi firmamıza teslim edebilir ve günün sonunda çok daha sağlıklı ve çok daha temiz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Kemalpaşa temizlik ekibi hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarına devam ediyor ve sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor.

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlike.com ailesi olarak verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri ise inşaat sonrası temizlik hizmetidir. İnşaat sonrası yaşam alanlarınıza ya da çalışma alanlarınıza adım atmak zor olabiliyor ve temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz. Hiç tereddüt etmeden sizler de online olarak randevularınızı oluşturabilir ve personel kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri hakkında bilgi almak için web sitemize göz atabilir ya da dilerseniz şehrinizdeki ve ilçenizdeki ofislerimizi ziyaret ederek personel kadromuz ile de kısa süreli görüşmeler yapabilirsiniz. Kapılarımız siz değerli dostlarımıza her daim açıktır.

Kemalpaşa Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kemalpaşa Böcek İlaçlamaKemalpaşa Mah. 7087. Sok. 15/18 İztim İş Mrk. Bornova, İzmirTeklif Al
Kembel – Ev Temizlik ŞirketiÇiniliköy Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. 82 Ulucak, Kemalpaşa, İzmirTeklif Al
Destek – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeEgemenlik Mah. Kemalpaşa Cad. 5 Işıkkent, Bornova, İzmirTeklif Al
Kemalpaşa Halı YıkamaÇınarköy Köyü 5009 Sok. Çınarköy San. Sit. Kemalpaşa, İzmirTeklif Al
Kemalpaşa Kuru TemizlemeMehmet Akif Ersoy Mah. Meserretçioğlu Cad. 5 Kemalpaşa, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kemalpaşa ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kemalpaşa şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kemalpaşa temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kemalpaşa ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kemalpaşa değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kemalpaşa şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kemalpaşa şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kemalpaşa ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kemalpaşa ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kemalpaşa Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kemalpaşa Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kemalpaşa ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kemalpaşa ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL