Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kalabalık personel kadromuz ile birlikte yaşam alanlarınızı ve aynı zamanda ofislerinizi temizlemeye devam ediyoruz. Kilis temizlik araması yaparak sizler de sektördeki diğer firmalara ulaşabilir ve eğer dilerseniz bir kıyas yapabilirsiniz. Bu kıyaslama ile birlikte temizlike.com adresinin sektörün lideri olduğunu görüntülemeniz çok daha kolay olacaktır diye düşünüyoruz. Amacımız, uygun fiyatlar ile kaliteli temizlik hizmeti sunabilmek ve mutlu müşteriler yaratmaktır.

Sektörün en köklü firmalarından bir tanesi olarak buradayız ve zaten araştırmalarınızı yaptığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde göreceksiniz. Kalabalık bir sektörde hizmet veriyoruz ve rekabet ortamı her geçen gün biraz daha güçleniyor. Kilis temizlik hizmetleri ve ülkenin dört bir yanında devam eden çalışmalarımız için online olarak da randevu talebinde bulunabilirsiniz ve bu konuda da sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Temizlik hizmetlerinde sizleri memnun etmek ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı kılmak adına ekstra performans sergiliyor ve bu konuda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Yaşam alanlarınız ve ofisleriniz için randevu almak isterseniz eğer online adresi kullanabilir ve işlemlerinizi daha kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Bu konuda özel bir kadro hazırladık ve adres bilgilerinizi ilettikten kısa bir süre sonra adreslerinize ulaşıyorlar.

Yapılan temizlikten memnun kalmadığınız takdirde şikayetlerinizi firma yetkili isimlerine iletebilir ve yardım alabilirsiniz. Az önce de ifade ettiğimiz gibi sizleri memnun etmek her daim önceliğimizdir ve bu konuda başarılı bir tutum sergilediğimizi düşünüyoruz. Hemen şimdi iletişim kurabilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Kilis temizlik ekibimiz de yine sorularınıza yanıt vermek adına sabırsızlanıyor ve sizlerden gelecek olan telefonları bekliyor olacaktır.

Kilis Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kilis Böcek İlaçlamaUlus Mah. 72044 Sok. 7/B Şehitkamil, GaziantepTeklif Al
GENÇ-AY – Ev Temizlik ŞirketiSaraç Mehmet Çavuş Mah. Hüseyin Rahmi Gürpınar Cad. Kilis Merkez, KilisTeklif Al
AYMU – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeBüyükkütah Mah. Cumhuriyet Cad. 29 Çin Pasajı Kilis Merkez, KilisTeklif Al
POLDEN - Temizlikçi Personel TeminiKazım Karabekir Mah. Dede Korkut Cad. 2 Ezer Apt. Dk:1 Kilis Merkez, KilisTeklif Al
Kilis Halı YıkamaYavuz Sultan Selim Mah. Aslanlı Sok. 5 Kilis Merkez, KilisTeklif Al
Kilis Kuru TemizlemeYedi Aralık Mah. Şıh Mehmet Sok. 3 Kilis Merkez, KilisTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kilis ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kilis şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kilis temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kilis ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kilis değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kilis şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kilis şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kilis ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kilis ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kilis Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kilis Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kilis ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kilis ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL