Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kınık Temizlik

Alanında uzman bir personel kadrosu ile birlikte temizlik hizmetlerini daha kusursuz bir seviyeye taşımaya özen gösteriyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Kınık temizlik kadrosunu sizler de mercek altına alabilir ve dilediğiniz zaman randevularınızı oluşturabilirsiniz. Temizlike.com bünyesinde hizmet veren bu ekip, İzmir’in tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

Sizler de yaşam alanlarınızı profesyonel bir kadroya teslim etmek isterseniz eğer hemen şimdi taleplerinizi iletebilir ve gün içerisinde hizmet alabilirsiniz. Kınık temizlik çalışmalarını detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz bir web sitesi hazırladık ve soru işaretlerinize de yine bu adres üzerinden yanıt alacaksınız.

Kınık temizlik hizmetlerinde kesinlikle yüksek rakamlara yer vermiyoruz ve asıl amacımız, uygun rakamlar ile en kaliteli temizlik çalışmasını sunabilmektir. Bu konuda başarılı olan ender firmalardan bir tanesiyiz ve incelemelerinizi yaptığınızda bunu sizler de daha iyi anlayacaksınız. Sektöre adım attığımız günden bu yana en iyisini ortaya koyabilmek adına gereken her şeyi yapıyoruz.

Kınık temizlik çalışmaları ile birlikte yine 81 ilde hizmetlerine devam eden geniş bir kadroya sahibiz. Yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi gün içerisinde temizliyor ve günün sonunda sağlıklı bir biçimde sizlere teslim ediyoruz. Sormak istediğiniz soruları hemen şimdi iletebilir ve dilerseniz taleplerinizi de oluşturabilirsiniz.

Sektöre değer katan ve kurum içi eğitim desteği ile birlikte kendini her geçen gün biraz daha geliştiren çalışma arkadaşlarımızı sizler de yaşam alanlarınıza davet edebilir ve hizmet alabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve bu sektörün zirvesinde yer almayı başarıyoruz. Ekonomik rakamlar eşliğinde alacağınız hizmetler için daha fazla beklemenize gerek yok ve ne zaman isterseniz randevu alabileceksiniz.

Kınık Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kınık Böcek İlaçlamaBarbaros Mah. Mermer Direkler Cad. 27 Bergama, İzmirTeklif Al
GONG GLOBAL – Ev Temizlik ŞirketiAdalet Mah. Anadolu Cad. Megapol Tower Kat:9 D:28 Bayraklı, İzmirTeklif Al
Kınık Halı YıkamaMeriç Mah. 5746/1 Sok. 2 Bornova 35090, İzmirTeklif Al
Kınık Kuru TemizlemeTuna Mah. Cemal Gürsel Cad. 44/A Karşıyaka, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kınık ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kınık şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kınık temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kınık ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kınık değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kınık şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kınık şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kınık ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kınık ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kınık Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kınık Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kınık ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kınık ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL