Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kiraz Temizlik

İzmir ve ilçeleri bizim için büyük bir önem arz ediyor. Kiraz temizlik kadrosuna bu yüzden önem veriyor ve gelişimine katkıda bulunuyoruz. 81 ilde sürdürdüğümüz çok özel temizlik çalışmaları ile birlikte fark yaratan bir görüntü sergiliyoruz ve sizler de bu görüntüye tanıklık etmek adına hemen şimdi randevularınızı oluşturabilirsiniz.

Kiraz temizlik ekibi, an itibarıyla temizlike.com bünyesinde hizmet vermektedir ve bu işi en iyi yapan ekipler arasında yer aldığını da hatırlatmak isteriz. Detaylı bir inceleme neticesinde neden bu ekibi tavsiye ettiğimizi sizler de çok daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Kiraz temizlik hizmetleri yalnızca yaşam alanlarınız için değil, aynı zamanda ofisleriniz ve binalarınız için de geçerlidir. Dilediğiniz an randevu taleplerinizi oluşturabilir ve bu kalifiye isimleri sizler de harekete geçirebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın temiz tutulması çok önemli ve sağlıklı alanlar yaratabilmek için de servet ödemenize gerek kalmıyor. Bizim amacımız, uygun rakamları siz değerli dostlarımız ile buluşturabilmek ve bunu bir ayrıcalığa dönüştürmektir.

Temizlik hizmetlerinde özen gösterdiğimiz detaylardan bir tanesini ele alacağız ve bu detayı sizinle de paylaşmak istiyoruz. Herhangi bir şekilde kimyasal içerik barındıran temizlik ürünlerine yer vermiyoruz ve bu konuda fazlasıyla hassas olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

Kiraz temizlik ekibi, temizlike.com firmasının en özel personel kadrosu olarak bu sektörde hizmet veriyor ve daha kalabalık bir kitleye ulaşmak adına reklam çalışmalarına devam ediyoruz. Yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi bu ekibe teslim edebilir ve günün sonunda daha sağlıklı bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kendine güvenen ve ne istediğinizi bilen bu profesyonel ekip, her daim hizmetinizde olacaktır.

Kiraz Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kiraz Böcek İlaçlamaGazi Mah. 16 Sok. 1 K:3 D:13 Gaziemir, İzmirTeklif Al
MAKSİMUM – Ev Temizlik ŞirketiManavkuyu Mah. 8. Sok. 17 Bayraklı, İzmirTeklif Al
Kiraz Halı YıkamaCumhuriyet Mah. 1 Eylül Sok. 26 Kiraz, İzmirTeklif Al
Kiraz Kuru TemizlemeBahçelievler Mah. 326. Sok. 5/A Üçyol, Karabağlar, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kiraz ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kiraz şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kiraz temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kiraz ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kiraz değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kiraz şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kiraz şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kiraz ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kiraz ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kiraz Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kiraz Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kiraz ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kiraz ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL