Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel bir kadro ve daha da önemlisi uygun rakamlar ile hizmet alabileceğiniz bir çalışma ile karşınıza çıkıyoruz. Sunduğumuz kaliteyi detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz bir web sitesi hazırladık ve hatta bu site üzerinden online olarak randevu da alabiliyorsunuz. Temizlike.com bünyesinde sürdürdüğümüz çalışmalar sayesinde sizler de yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim alabileceksiniz.

Kırıkkale temizlik araması yaptığınızda bu sektörde hizmet veren çok sayıda firma olduğunu da görebilirsiniz. Bu firmaların her biri rekabet ortamında en iyisini sunmaya çalışıyor ve zirveye oturmak adına hünerlerini sergiliyorlar. Bizim amacımız ise ekonomik rakamlar eşliğinde daha sağlıklı alanlar yaratmak ve bu konuda da fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

Online Randevu Ayrıcalığı

Bu ayrıcalığı sunan ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler de dilediğiniz zaman tek bir tık ile talep oluşturma şansına sahipsiniz ve buradaki en önemli ayrıntı ise herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacağınızdır. Kırıkkale temizlik ekibini harekete geçirmek için bu şekilde randevu alabilir ya da dilerseniz temizlik ekibimizi arayabilirsiniz.

Firmamız ile iletişim kurmak çok kolay ve günün her saati olduğu gibi her günü de hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Daha az ödeyerek çok daha kaliteli temizlik hizmeti almak için doğru yerdesiniz ve bu konuda taleplerinize profesyonel bir şekilde karşılık veriyoruz.

Her geçen gün biraz daha büyüme kaydeden ve kendini geliştiren ekibimiz, kurum içi eğitimler ile birlikte fayda sağlamaya özen gösteriyor. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer yine web sitemizden yardım alabilir ve dilerseniz ofislerimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Kırıkkale Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kırıkkale Böcek İlaçlamaÇalılıöz Mah. Halide Edip Cad. 32/A Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Özkartallar – Ev Temizlik ŞirketiYuva Mah. Yeşilöz Cad. Belediye İş Makineleri Garajı Başpınar, Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Ay – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeÇalılıöz Mah. 446. Sok. 4/B Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Sis Grup - Dış Cephe YıkamaYenidoğan Mah. 610. Sok. 3 Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Saray - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriYenidoğan Mah. Bankalar Cad. 2 K:4 Dk:8 Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Agem - Gündelikçi KadınlarYenidoğan Mah. Hürriyet Cad. 17 Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Çiğdem - Temizlikçi Personel TeminiÇalılıöz Mah. 453 Sok. 6 Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Albayrak – İnşaat SonrasıYenidoğan Mah. Zafer Cad. 6 Atasoy İşh. Dk:22 Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Kırıkkale Halı YıkamaOvacık Mah. 587. Sok. 1 Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
Kırıkkale Kuru TemizlemeYenidoğan Mah. Bankalar Cad. 5/B Kırıkkale Merkez, KırıkkaleTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kırıkkale ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kırıkkale şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kırıkkale temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kırıkkale ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kırıkkale değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kırıkkale şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kırıkkale şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kırıkkale ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kırıkkale ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kırıkkale Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kırıkkale Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kırıkkale ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kırıkkale ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL