Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik hizmetlerinden bahsetmek istiyoruz ve aslında bu sektörün en iyi ekibini sizinle tanıştırmak adına buradayız… Kırklareli temizlik kadrosu, kurum içi eğitim desteği ile birlikte kendini her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve bu sayede ortaya çok daha kusursuz işler koyuyor. İletişim sorunu yaşamıyoruz ve bu8nunla birlikte temizlik çalışmalarımızda da fark yaratıyoruz. Her anlamda tatmin olacağınız ve verdiğiniz paranın karşılığını alacağınız bir hizmetten söz ediyoruz ve bunun için sizler de randevu taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

Kırklareli temizlik hizmetleri için servet ödemenize gerek yok ve bizi tercih edilir hale getiren en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur. Dilerseniz nasıl ve ne şekilde randevu alabileceğinize de yine detaylı bir şekilde göz atalım ve sorularınıza da yanıt vermeye devam edelim.

Şehir Seçimi: temizlike.com adresi üzerinden hizmet almak istediğinizde öncelikli olarak şehrinizi belirlemeniz gerekiyor. Bizler yalnızca Kırklareli şehrinde değil, ülkenin tüm illerinde hizmet veriyoruz. Şehir seçimini yaptıktan sonra hizmet türü ile devam etmeniz gerekiyor.

Hizmet Türü: Ev temizliğinin yanında inşaat sonrası temizlik ve bina temizliği gibi hizmet türlerinden de faydalanabilirsiniz. Zengin hizmet yelpazesi ile birlikte sizlere seçenekler sunuyor ve taleplerinize daha geniş bir çerçevede yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bu konuda da sıkıntı yaşayacağınızı kesinlikle düşünmüyoruz.

Ön Ödeme Yok!

En güzel ve bize göre en önemli detaylardan bir tanesi de ön ödeme gibi bir zorunluluğun olmamasıdır. Hizmet almadan ödeme yapmıyorsunuz ve bu da güven detayını bir adım daha öne taşıyor diye düşünüyoruz. Hizmet aldıktan sonra ödeme yapacaksınız ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacağını da belirtmek isteriz.

Kırklareli Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Kırklar Ev Temizlik ŞirketiKaracaibrahim Mahallesi,
Mustafa Kemal Blv. No:23, 39000
Teklif Al
Elizan İşyeri Temizlik FirmasıDemirtaş Mah. Haşim Peksöz Cad. No:3/FTeklif Al
Kırklareli Halı YıkamaCumhuriyet Mahallesi Kofcaz Yolu, Sanayi Sitesi No:25 D:No:25, 39000 Karakoç/KırklareliTeklif Al
Net Cam Temizliği ve Dış Cephe YıkamaKaracaibrahim Mah. Dere Üstü Sok. 30/1 Karayel Apt. K:Giriş Kırklareli MerkezTeklif Al
Reaktif Kırklareli ilaçlama ve dezenfeksiyonKarakaş Bey Sk. No:28, 39000 KırklareliTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kırklareli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kırklareli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kırklareli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kırklareli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kırklareli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kırklareli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kırklareli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kırklareli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kırklareli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kırklareli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kırklareli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kırklareli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kırklareli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL