Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Kırklareli Temizlik

Temizlik hizmetlerinden bahsetmek istiyoruz ve aslında bu sektörün en iyi ekibini sizinle tanıştırmak adına buradayız… Kırklareli temizlik kadrosu, kurum içi eğitim desteği ile birlikte kendini her geçen gün biraz daha geliştiriyor ve bu sayede ortaya çok daha kusursuz işler koyuyor. İletişim sorunu yaşamıyoruz ve bu8nunla birlikte temizlik çalışmalarımızda da fark yaratıyoruz. Her anlamda tatmin olacağınız ve verdiğiniz paranın karşılığını alacağınız bir hizmetten söz ediyoruz ve bunun için sizler de randevu taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

Kırklareli temizlik hizmetleri için servet ödemenize gerek yok ve bizi tercih edilir hale getiren en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur. Dilerseniz nasıl ve ne şekilde randevu alabileceğinize de yine detaylı bir şekilde göz atalım ve sorularınıza da yanıt vermeye devam edelim.

Şehir Seçimi: temizlike.com adresi üzerinden hizmet almak istediğinizde öncelikli olarak şehrinizi belirlemeniz gerekiyor. Bizler yalnızca Kırklareli şehrinde değil, ülkenin tüm illerinde hizmet veriyoruz. Şehir seçimini yaptıktan sonra hizmet türü ile devam etmeniz gerekiyor.

Hizmet Türü: Ev temizliğinin yanında inşaat sonrası temizlik ve bina temizliği gibi hizmet türlerinden de faydalanabilirsiniz. Zengin hizmet yelpazesi ile birlikte sizlere seçenekler sunuyor ve taleplerinize daha geniş bir çerçevede yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bu konuda da sıkıntı yaşayacağınızı kesinlikle düşünmüyoruz.

Ön Ödeme Yok!

En güzel ve bize göre en önemli detaylardan bir tanesi de ön ödeme gibi bir zorunluluğun olmamasıdır. Hizmet almadan ödeme yapmıyorsunuz ve bu da güven detayını bir adım daha öne taşıyor diye düşünüyoruz. Hizmet aldıktan sonra ödeme yapacaksınız ve aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacağını da belirtmek isteriz.

Kırklareli Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Kırklar Ev Temizlik ŞirketiKaracaibrahim Mahallesi,
Mustafa Kemal Blv. No:23, 39000
0 288 212 14 72
0 552 282 10 06
Elizan İşyeri Temizlik FirmasıDemirtaş Mah. Haşim Peksöz Cad. No:3/F0 5550483900
Kırklareli Halı YıkamaCumhuriyet Mahallesi Kofcaz Yolu, Sanayi Sitesi No:25 D:No:25, 39000 Karakoç/Kırklareli0 288 212 64 84
Net Cam Temizliği ve Dış Cephe YıkamaKaracaibrahim Mah. Dere Üstü Sok. 30/1 Karayel Apt. K:Giriş Kırklareli Merkez0 288 2127178
Reaktif Kırklareli ilaçlama ve dezenfeksiyonKarakaş Bey Sk. No:28, 39000 Kırklareli0 288 212 66 33
Benzer Yazılar
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kırklareli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kırklareli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kırklareli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Kırklareli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Kırklareli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL