Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kızılcahamam Temizlik

Evlerinizi temiz tutmak en önemli görevlerinizden biri ancak zaman zaman bunun önüne geçemiyor ve temizlik için vakit bulamıyorsunuz. Yaşam alanlarınızı Kızılcahamam temizlik ekibine emanet etmeye ne dersiniz? Bu alanları düzenli olarak temizliyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer temizlike.com adresinden yanıt alabilirsiniz.

Kızılcahamam temizlik kadrosu, bu sektörün en özel ve en önemli isimlerinden oluşuyor ve kurum içi eğitim desteği ile birlikte bir adım daha öne taşındıklarını da hatırlatmak isteriz. Profesyonel bir kadro ile yoluna devam eden firmamız, beklentilerinize daha sağlıklı bir şekilde yanıt verebilmek adına karşınıza çıkıyor ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getirdiklerini düşünüyoruz.

Detaylı bir inceleme yapabilirsiniz ve bu inceleme neticesinde haklılık payımızın yüksek olduğunu sizler de fark etmiş olacaksınız. Kızılcahamam temizlik kadrosundan hizmet alan ve bu çalışmalara tanıklık eden müşterilerimizin yorumlarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz ve bu inceleme neticesinde ne kadar haklı olduğumuzu somut bir şekilde göreceksiniz.

Dip Köşe Temizlik!

Sektördeki diğer firmalar ile kıyas yaptığınızda çalışmalarımızın ne kadar özel olduğunu sizler de fark edecek ve hiç vakit kaybetmeden hizmet almak isteyeceksiniz. Başarılı işlere imza atıyor ve bu alanda bir adım önde yer aldığımızı düşünüyoruz.

Kızılcahamam temizlik kadrosu ile birlikte yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi dip köşe temizliyor ve taleplerinize en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Sizi memnun edebilmek elbette kolay değil ancak ekip olarak zor olanı seviyor ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Diğer tüm detaylar için sizler de harekete geçebilir ve eğer dilerseniz personel kadromuzu hemen şimdi arayabilirsiniz.

Kızılcahamam Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kızılcahamam Böcek İlaçlamaAydınlıkevler Mah. Şehit Bülent Ay Cad. 50/B Altındağ 06130, AnkaraTeklif Al
Sultan – Ev Temizlik ŞirketiKafkas Mah. 8. Sok. 36/1 Keçiören, AnkaraTeklif Al
Kızılcahamam Halı YıkamaYenice Mah. Deli İmam Cad. Kızılcahamam, AnkaraTeklif Al
Kızılcahamam Kuru TemizlemeYenice Mah. Kazım Karabekir Cad. 33/A Kızılcahamam, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kızılcahamam ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kızılcahamam şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kızılcahamam temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kızılcahamam ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kızılcahamam değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kızılcahamam şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kızılcahamam şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kızılcahamam ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kızılcahamam ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kızılcahamam Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kızılcahamam Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kızılcahamam ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kızılcahamam ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL