Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kızıltepe nüfus olarak Mardin’in en kalabalık ilçesidir. Mardin Kızıltepe tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Kızıltepe ev temizliği yaptırmak isteyenler  13 Mart Mah. Artukbey Sit. Artuklu, Mardin adresinde yer alan EVİTA  temizlik şirketine 04822125577 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Selahaddin Eyyubi Mah. Baraj Cad. 9 Nusaybin, Mardin adresinde yer alan  Akın   temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05465378925 olarak sistemde kayıtlıdır, Hamiyet Akın yetkili kişidir. Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Mardin Kızıltepe böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Denge böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Tepebaşı Mah. Şanlıurfa Cad. 18 Salih Aslan Plaza K:5 Kızıltepe, Mardin adresine giderek ya da 04823123413 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Kızıltepe halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Koçhisar Mah. 353. Sok. 4 Kızıltepe, Mardin  adresinde yer alan  Akansel  halı yıkama şirketinden 04823127707 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz. Kızıltepe’de kuru temizleme hizmeti veren Ütücini kuru temizleme, 13 Mart Mah. Hükümet Cad. 9/B Artuklu, Mardin adresinde yer almaktadır. 04822123555 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Mardin temizlik sayfaları için de temizlike.com arama kutusunu kullanabilirsiniz.

 

Kızıltepe Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kızıltepe Böcek İlaçlamaYeni Mah. İpek Yolu Cad. 58 Elmas Apt. Kızıltepe, MardinTeklif Al
Medinem – Ev Temizlik ŞirketiSanayi Mah. Halkalı Cad. 7/A Kızıltepe, MardinTeklif Al
DEMİRCAN – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeEroğlu Köyü Toki 9130. Sok. Kızıltepe, MardinTeklif Al
Kızıltepe Halı YıkamaBahçelievler Mah. 255 Sok. 16 Kızıltepe, MardinTeklif Al
Kızıltepe Kuru Temizleme13 Mart Mah. Hürriyet Cad. Duygu Miran Akkaplan Apt. Mardin Merkez, MardinTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kızıltepe ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kızıltepe şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kızıltepe temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kızıltepe ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kızıltepe değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kızıltepe şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kızıltepe şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kızıltepe ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kızıltepe ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kızıltepe Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kızıltepe Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kızıltepe ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kızıltepe ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL