Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Kocaeli Temizlik

Temizlik hizmetlerinde marka değeri taşıyan ve adını ülkenin her bir şehrine duyurmayı başaran temizlike.com, en uygun rakamlar ile profesyonel temizlik hizmeti sağlıyor. Kocaeli temizlik ve diğer tüm şehirlerde sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetleri hakkında bilgi edinmek ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmak isterseniz eğer sizler de web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kocaeli temizlik ekibi ile sizleri de tanıştırmak isteriz ve zaten hizmet almak istediğinizde bu fırsatı da elde etmiş olacaksınız. Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren ve bu gelişim doğrultusunda daha iyilerini sunan kadromuz, memnuniyet garantisi veriyor. Dilediğiniz an sizler de taleplerinizi oluşturabilir ve yaşam alanlarınızı bu deneyim sahibi ekibe teslim edebilirsiniz.

Kocaeli temizlik ekibi ile tanıştıktan sonra farklı bir firmaya kesinlikle ihtiyaç duymayacaksınız ve yaptığımız işten memnun kalacağınızın sözünü de veriyoruz. Bu işe gönül veren ve severek yerine getiren ekibimiz sayesinde sağlıklı yaşam alanları sizleri bekliyor olacaktır. Diğer tüm detaylar için aramalarınızı gerçekleştirebilir ve sorularınızı da personel kadromuza iletebilirsiniz.

Sektördeki diğer firmalara kıyasla bir adım daha önde olduğumuzu ve kaliteye çok daha yüksek değer verdiğimizi de hatırlatmak isteriz. Kendine güvenen bir ekip yarattık ve markamızı farklı şehirlere de götürmeye özen gösteriyoruz. An itibarıyla 81 ile ulaştık ve ilçelerin büyük bir kısmında da hizmetlerimiz devam ediyor. Kocaeli temizlik ekibi ve yine diğer tüm şehirlerde hizmet veren personel kadromuz sayesinde sizler de yaşam alanlarınızı çok daha sağlıklı bir şekilde teslim alacak ve bize teşekkür edeceksiniz.

Bunun için yüksek rakamlar istemiyoruz ve tam aksine uygun fiyatlar ile birlikte bütçelerinizi de zorlamamaya çalışıyoruz. Fiyat almak için de yine web sitemizi kullanabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kocaeli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kocaeli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kocaeli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Kocaeli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Kocaeli Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL