Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik hizmetlerinde marka değeri taşıyan ve adını ülkenin her bir şehrine duyurmayı başaran temizlike.com, en uygun rakamlar ile profesyonel temizlik hizmeti sağlıyor. Kocaeli temizlik ve diğer tüm şehirlerde sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetleri hakkında bilgi edinmek ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmak isterseniz eğer sizler de web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Kocaeli temizlik ekibi ile sizleri de tanıştırmak isteriz ve zaten hizmet almak istediğinizde bu fırsatı da elde etmiş olacaksınız. Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren ve bu gelişim doğrultusunda daha iyilerini sunan kadromuz, memnuniyet garantisi veriyor. Dilediğiniz an sizler de taleplerinizi oluşturabilir ve yaşam alanlarınızı bu deneyim sahibi ekibe teslim edebilirsiniz.

Kocaeli temizlik ekibi ile tanıştıktan sonra farklı bir firmaya kesinlikle ihtiyaç duymayacaksınız ve yaptığımız işten memnun kalacağınızın sözünü de veriyoruz. Bu işe gönül veren ve severek yerine getiren ekibimiz sayesinde sağlıklı yaşam alanları sizleri bekliyor olacaktır. Diğer tüm detaylar için aramalarınızı gerçekleştirebilir ve sorularınızı da personel kadromuza iletebilirsiniz.

Sektördeki diğer firmalara kıyasla bir adım daha önde olduğumuzu ve kaliteye çok daha yüksek değer verdiğimizi de hatırlatmak isteriz. Kendine güvenen bir ekip yarattık ve markamızı farklı şehirlere de götürmeye özen gösteriyoruz. An itibarıyla 81 ile ulaştık ve ilçelerin büyük bir kısmında da hizmetlerimiz devam ediyor. Kocaeli temizlik ekibi ve yine diğer tüm şehirlerde hizmet veren personel kadromuz sayesinde sizler de yaşam alanlarınızı çok daha sağlıklı bir şekilde teslim alacak ve bize teşekkür edeceksiniz.

Bunun için yüksek rakamlar istemiyoruz ve tam aksine uygun fiyatlar ile birlikte bütçelerinizi de zorlamamaya çalışıyoruz. Fiyat almak için de yine web sitemizi kullanabilirsiniz.

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Turkuaz Körfez Mahallesi D100 Karayolu üzeri birlik İş Hanı No: 117 Daire: 5 İzmit / Kocaeli / Türkiye Teklif Al
AykaKörfez Mah. İzzet Uzuner Sok. No:24 İzmit / Kocaeli Teklif Al
Detay TemizlikYeşilova Mah. Pazaryolu Sok. 1/2 İzmit, KocaeliTeklif Al
ÇALIK GRUP TEMİZLİK ŞİRKETİGüzeller Mah. 903. Sok. 9/E Gebze 41400, KocaeliTeklif Al
SOY-AŞ Temizlik Gıda İnş. Nak. Taah. Tic. ve San.LTD.ŞTİ.Köseköy Fatih Mahallesi Demokrasi Cad.
NO:17 K : 1 D : 1 Kartepe
Teklif Al
VitrinKörfez Mahallesi D100 Karayolu üzeri Belediye İş Hanı No: 117 Daire: 5 İzmit / KocaeliTeklif Al
Başkan Halı YıkamaMehmet Ali paşa Mah. Erkan sok :No:19 Kat:1 İzmit/Kocaeli Teklif Al
KRİSTAL GRUP Ulus Mah. 553. Sok. 1 Bahadırlar İş Mrk. Gebze, KocaeliTeklif Al
NÜANS Malta Mah. Doğa Cad. 3 D:9 İzmit, Kocaeli Teklif Al
VESTAKarabaş Mah. Asım Efendi Sok. 16 Yalçın Apt. K:2 İzmitTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kocaeli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kocaeli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kocaeli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kocaeli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kocaeli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kocaeli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kocaeli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kocaeli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kocaeli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kocaeli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kocaeli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kocaeli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kocaeli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL