Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kocasinan nüfus olarak Kayseri’nın en kalabalık ikinci ilçesidir. Kayseri Kocasinan tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Kocasinan ev temizliği yaptırmak isteyenler Serçeönü Mah. Saraycık Cad. Türker Sok. 5 Kocasinan, Kayseri adresinde yer alan Marka temizlik şirketine 05550081338 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Serçeönü Mah. Ahi Evran Cad. 8/A Manoya Apt. Kocasinan, Kayseri adresinde yer alan  Global temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05307883944  olarak sistemde kayıtlıdır Musa Onur Özbekoğlu yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Kayseri Kocasinan böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında  ENTOKAR böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Mimarsinan Mah. Karasu Sok. 28/A Kocasinan, Kayseri adresine giderek ya da 03522230388  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Kocasinan halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Kayabaşı Mah. 6377 Sok. Kocasinan, Kayseri adresinde yer alan  Hanımeli  halı yıkama şirketinden   05541320170  iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Kocasinan’da kuru temizleme hizmeti veren Site kuru temizleme, Fevzi Çakmak Mah. Sivas Blv. 101/C Kocasinan, Kayseri adresinde yer almaktadır. 03522353589 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Kocasinan Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kocasinan Böcek İlaçlamaSerçeönü Mah. Sivas Blv. 301 (Stad İş Hanı İçi) KocasinanTeklif Al
Elit – Ev Temizlik ŞirketiFevzi Çakmak Mah. Bozantı Cad. Kocasinan, KayseriTeklif Al
Vizyon – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeErciyesevler Mah. Enginar Cad. 20/A Kocasinan, KayseriTeklif Al
Kocasinan Halı YıkamaKayabaşı Mah. 6385. Sok. 38 Doğu San. Blg. Küçük San. Sit. Kocasinan, KayseriTeklif Al
Kocasinan Kuru TemizlemeFatih Mah. Prof. Fevzi Fevzioğlu Cad. 49/A Kocasinan, KayseriTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kocasinan ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kocasinan şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kocasinan temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kocasinan ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kocasinan değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kocasinan şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kocasinan şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kocasinan ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kocasinan ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kocasinan Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kocasinan Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kocasinan ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kocasinan ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL