Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.

Blog post

Koltuk Yıkama


Minderli ve mindersiz olarak ortalama 45-60 dakikada bir koltuk takımı tamamen bitmiş olur. Evde çocuk veya evcil hayvan varsa maksimum 2 ayda bir koltuklarınızı yıkatmalısınız. 3-14 saat arasında koltuklarınız tamamen kurumuş ve kullanıma hazır hale gelir. Fiyatlar; koltuk sayısı ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Net fiyat bilgisi için hizmet al sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler

  • Minderli/Mindersiz Koltuk Yıkama
  • 3-14 Saatte Kuruma Garantisi
  • Kumaşa Uygun Yıkama Garantisi

Koltuk Yıkama Bilgileri

Hizmet verilen şehirler
Tüm şehirler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuklar ve halılar, yaşam alanlarınızda en çok ve en kolay kirlenen eşyalardan bazılarıdır. Bu eşyalar aynı zamanda çok fazla kir barındırıyor ve doğru bir temizlik yapılmadığı takdirde çocuklarımıza da sağlık açısından zarar verebiliyor. Risk taşıyan bu eşyaların temizliğinde sizler de profesyonel firmalardan hizmet alabilirsiniz. Koltuk yıkama firmaları şeklinde bir araştırma yaptığınızda sizler de bu sektörde çok sayıda firma olduğunu daha net bir şekilde görebileceksiniz. İşini iyi yapan ve profesyonel bir şekilde hizmet veren bu adresler, koltukların kumaş türüne uygun bir temizlik çalışmasına imza atıyorlar....

Uygun Fiyatlı Koltuk Temizleme

Koltuk yıkama çalışmalarında kuru ve ıslak yıkama olarak 2 farklı yıkama türü karşımıza çıkıyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi kumaş türüne bağlı olarak en doğru ve en sağlıklı yöntem tespit ediliyor ve buna uygun bir çalışma sergileniyor. Değerli eşyalarınız için endişelenmeyin ev emin olun firmalar bu konuda sizlerden çok daha hassas davranıyorlar. Koltuklarınızı kendi başınıza temizlemek ve zaman kaybı yaşamak yerine bu firmalara emanet edebilir ve kısa süre içerisinde ilk günkü temiz hali ile teslim alabilirsiniz. Deneyim sahibi profesyonel kadrosu ile birlikte koltuklarınız adreslerinize gelinerek teslim alınıyor ve süreç tamamlandığında da adreslerinize bırakılıyor.

www.temizlike.com adresi de bu firmalardan biri ve en uygun fiyatlı koltuk yıkama hizmeti de yine bu adres tarafından sağlanıyor. Henüz hizmet almamış olabilirsiniz ve ön yargılarınız da olabilir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi eşyalarınıza en az sizler kadar değer veriyor ve temizlik çalışmalarında büyük bir hassasiyet gösteriyorlar.

Dilerseniz web sitelerini ziyaret edebilir ve incelemelerinizi daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Koltukların yanı sıra halı temizleme hizmeti sunduklarını da hatırlatmak isteriz ve hassas temizliğe ihtiyacı olan birçok farklı eşya için de yine bu firmadan yardım alabiliyorsunuz. Dilerseniz web sitelerinde yer alan iletişim numaralarını kullanarak da irtibata geçebilir ve sormak istediğiniz soruları doğrudan iletebilirsiniz. Zengin bir temizlik hizmeti yelpazesi ile karşımıza çıkıyor ve bu sektörün zirvesinde yer alıyorlar.

En Uygun Koltuk Yıkama Fiyatları

En uygun koltuk yıkama şirketleri denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un koltuk yıkama fiyatları burada.
Hizmetler Koltuk Yıkama Fiyatları
Minderli Koltuk Yıkama 150 TL
Mindersiz Koltuk Yıkama 130 TL
Çekyat Takımı ( 1 Takım ) 130 TL
Çekyat Yıkama ( 1 adet ) 50 TL
Berjer Yıkama ( 1 adet ) 20 TL
Sandalye Yıkama ( 1 adet ) 6 TL
Baza Başlık Yıkama ( 1 adet ) 25 TL
Baza Yıkama ( 1 adet ) 25 TL
Yatak Yıkama ( tek kişilik ) 30 TL
Yatak Yıkama ( çift kişilik ) 60 TL
Puf Yıkama ( 1 adet ) 20 TL
Üçlü Koltuk Yıkama ( 1 adet ) 50 TL
İkili Koltuk Yıkama ( 1 adet ) 50 TL