Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Konak Temizlik

Sağlıklı bir yaşam alanı ve bunun yanı sıra daha temiz bir alan oluşturmak zorunlu eylemlerden bir tanesidir. Yaşam alanlarınızı uzunca bir süre kirli bıraktığınız takdirde birçok farklı sağlık sorunu ile karşı karşıya geleceksiniz. Bunun önüne geçmek ve sizlere daha profesyonel bir temizlik hizmeti sunabilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Konak temizlik ekibi olarak buradayız ve çalışmalarımızı detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanabilirsiniz.

Konak temizlik ekibi ile birlikte yine İzmir’in birçok noktasında aktif olarak çalışmalarına devam eden kadrolarımız da mevcuttur. Bizim en önemli hedeflerimizden bir tanesi, siz değerli dostlarımıza temiz alanlar yaratabilmek ve bunu da uygun fiyat karşılığında mümkün kılmaktır.

Konak temizlik hizmetlerinden faydalanabilir ve sizler de yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirerek bir adım daha öne taşıyabilirsiniz. Temizlik ekiplerimiz bu alanda kendini geliştirmiş ve hali hazırda deneyimleri ile birlikte sektöre yön veren özel isimlerden oluşuyor.

Hızlı Randevu

Size zaman kaybı yaşatmak gibi bir niyetimiz kesinlikle yok. Tek bir hedefimiz var ve zamanı lehinize dönüştürmek, uygun fiyatlar ile profesyonel temizlik hizmeti sunabilmektir. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Temizlike.com üzerinden sizler de randevu alabilecek ve bu süreci daha hızlı hale getirebileceksiniz.

Her geçen gün bir adım daha öne çıkan firmamız, sahip olduğu deneyimli kadro sayesinde beklentilerinize de doğrudan yanıt veriyor. Bu ekipten yaradım almak adına hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve sizler de bu deneyime tanıklık edebilirsiniz. İzmir’in hangi noktasında olursanız olun gün içerisinde sizlere ulaşıyor ve temizlik hizmetleri sürecini hızlı bir şekilde başlatıyoruz.

Konak Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Konak Böcek İlaçlamaKonak Mah. Cumhuriyet Blv. 1 Konak, İzmirTeklif Al
Cevher – Ev Temizlik ŞirketiAtilla Mah. 474 Sok. 98/C Konak, İzmirTeklif Al
TESAN – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeAlsancak Mah. 1458 Sok. 30/C Konak, İzmirTeklif Al
ECS - Dış Cephe YıkamaAlsancak Mah. 1458. Sok. 46 Konak, İzmirTeklif Al
Altıngöz - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriAlsancak Mah. 1469 Sok. 28 K:5 D:55 Konak, İzmirTeklif Al
- Gündelikçi KadınlarTeklif Al
Mis - Temizlikçi Personel TeminiPiri Reis Mah. 324 Sok. 44/A Konak, İzmirTeklif Al
Atema – İnşaat SonrasıKonak Mah. Fevzipaşa Blv. 9 Konak, İzmirTeklif Al
Konak Halı YıkamaYenişehir Mah. 1142. Sok. 12 Konak, İzmirTeklif Al
Konak Kuru TemizlemeGöztepe Mah. İnönü Cad. 394/B Konak 35290, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Konak ev temizliği şirketleri nelerdir?

Konak şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Konak temizlik firmasını size yönlendirelim.

Konak ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Konak değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Konak şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Konak şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Konak ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Konak ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Konak Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Konak Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Konak ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Konak ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL