Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Konya Temizlik

Temizliğe olan ihtiyacımız asırlardır devam ediyor ve bunu bireysel olarak yerine getirmek yerine en azından yaşam alanlarımız için daha profesyonel bir ekipten yardım almak kesinlikle çok daha doğru ve sağlıklı bir tercih olacaktır. Konya temizlik olarak bu konuda sizlere her daim yardımcı olmaya hazırız.

Sahip olduğumuz profesyonel kadro ile birlikte çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor ve en iyisini sunabilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Bu çalışmalar için yüksek rakamlar ödemenize gerek yok ve hatta en uygun rakamlar ile hizmet veren firmalardan biri olduğumuzu da bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Konya temizlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz eğer temizlike.com adresini inceleyebilir ve sizler de doğrudan sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye hitap ediyor ve haritamızı da büyütmeyi başarıyoruz. Bu harita içerisinde 81 ilin tamamının yer aldığını sizler de görebilirsiniz.

Randevu almanız için sizlere zaman kaybı yaşatmıyor ve bu işlemi de online olarak yerine getirebilmenizi sağlıyoruz. Hemen şimdi tek bir tık ile randevu taleplerinizi oluşturabilir ve sizler de bu hizmetten en hızlı şekilde faydalanabilirsiniz. Büyüyen ve gelişen firmalardan bir tanesiyiz ve bu gelişime tanıklık etmek isteyen siz değerli müşterilerimizi de ofislerimize bekliyoruz. Profesyonel temizlik hizmetleri ile birlikte yaşam alanlarınızı baştan yaratacak ve daha sağlıklı bir hale getireceğiz. Sormak istediğiniz sorular varsa personel kadromuz ile irtibat kurabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Konya temizlik ve yine 81 ilde devam eden temizlik hizmetleri ile birlikte bu sektörün bir numaralı firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hizmet aldığınızda ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Konya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Konya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Konya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Konya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Konya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL