Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Küçükçekmece Temizlik

Profesyonel temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Küçükçekmece temizlik kadrosuna sizler de tek bir tık ile ulaşabiliyor ve randevu alabiliyorsunuz. Temizlike.com üzerinden yapacağınız işlemlerde zaman kaybı yaşayacağınızı kesinlikle düşünmüyoruz ve tam aksine zamanı lehinize çevireceksiniz. Şehir seçimi, hizmet türü seçimi ve ad soyad bilgisinin yanı sıra iletişim numaralarınızı eklemeniz yeterli olacaktır.

Ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde sizlere ulaşıyor ve talepleriniz teyit edildikten kısa bir süre sonra harekete geçiliyor. Adreslerinize geliyor ve temizlik hizmeti sunuyoruz. Amacımız, hızlı hareket edebilmek ve daha da önemlisi günün sonunda yaşam alanlarınızı sizlere daha sağlıklı bir şekilde teslim edebilmektir.

Küçükçekmece temizlik olarak bunu en doğru şekilde yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Sektörde hizmet veren diğer firmaları incelediğinizde bunu sizler de görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Beklentilerinize doğrudan yanıt vermek ve sizleri memnun edebilmek adına buradayız ve bunu da kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ekonomik Rakamlar

Servet ödemenizi istemiyoruz ve bu şekilde hizmet veren firmalara da kesinlikle karşıyız. Sektörde art niyetli firmaların sayısı bir hayli fazla ve bu sayı her geçen gün biraz daha artıyor. Küçükçekmece temizlik ekibi olarak hem profesyonel hem de daha ekonomik çalışmalara imza atıyor ve yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz.

Detayları temizlike.com üzerinden inceleme fırsatına sahipsiniz ve merak ettiğiniz sorulara da yine bu adres üzerinden dijital olarak yanıt alacaksınız. Beklentilerinize doğrudan yanıt vermek bizim işimiz ve bu profesyonel kadro sayesinde bir adım daha ileride olduğumuzu düşünüyoruz. Bu ekipten hizmet aldığınızda ne demek istediğimizi sizler de daha iyi anlayacak ve hatta bu çalışmaları düzenli olarak talep edeceksiniz.

Küçükçekmece Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Küçükçekmece Böcek İlaçlamaMehmetakif Mah. 2. Şahin Sok. 17/A Küçükçekmece,Teklif Al
Net – Ev Temizlik ŞirketiHalkalı Merkez Mah. Filiz Sok. 11 Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
Erdi – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeHalkalı, İkitelli Cad. 23 Gül Apt. Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
Morbez - Dış Cephe YıkamaFatih Mah. İstanbul Cad. 13/C Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
Gülbeyaz - Banka,Hastane,AVM Temizlik Hizmetleriİnönü Mah. Cihan Cad. 27 Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
MFA - Gündelikçi KadınlarHalkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. 68 D:3 Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
Loca - Temizlikçi Personel TeminiAtakent Mah. Turgut Özal Blv. 48 Dumankaya Mix Residence B1 Blok K:3 Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
Yeni Efsane – İnşaat SonrasıGültepe Mah. Şehit Özgür Güven Sok. 27 D:10 Küçükçekmece, İstanbulTeklif Al
Küçükçekmece Halı YıkamaAtatürk Mah. Yenice Sok. 31/1 Küçükçekmece 34307 Teklif Al
Küçükçekmece Kuru Temizlemeİstasyon Mah. 1421. Sok. 62 Divan Residence KüçükçekmeceTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Küçükçekmece ev temizliği şirketleri nelerdir?

Küçükçekmece şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Küçükçekmece temizlik firmasını size yönlendirelim.

Küçükçekmece ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Küçükçekmece değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Küçükçekmece şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Küçükçekmece şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Küçükçekmece ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Küçükçekmece ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Küçükçekmece Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Küçükçekmece Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Küçükçekmece ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Küçükçekmece ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL