Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kütahya Temizlik

Ege Bölgesi ve tüm bölgelerde hizmet veren bir temizlik firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Kütahya temizlik de bu çalışmaların bir parçası ve bölge halkının en çok tercih ettiği adres olarak karşınıza çıkıyoruz. Kalabalık personel kadromuz ile birlikte bize verilen adresleri en kısa süre içerisinde ziyaret ediyor ve süreci hızlı bir şekilde başlatıyoruz.

Kütahya temizlik hizmetlerinden faydalanmak isterseniz eğer sizler de taleplerinizi online olarak oluşturabilirsiniz. Zamanı lehinize çevirecek bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz ve tek bir tık ile işlem yapma özgürlüğüne sahip oluyorsunuz. Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren ve sektöre verebileceklerinin sayısını arttıran ekibimizden sizler de yardım alabilir ve profesyonel temizlik hizmetleri ile hemen şimdi tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Bu ekip kendine fazlasıyla güveniyor ve bizler de ekibimize olabildiğince çok güveniyoruz. Kurum içi eğitimlerimiz hali hazırda devam ediyor ve bunu yerine getiren ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da belirtmek istiyoruz. Yaşam alanlarınızı ya da ofislerinizi daha temiz ve daha sağlıklı kılmak adına buradayız ve bunu da başarıyoruz.

Ekonomik Rakamlar

Kütahya temizlik hizmeti almak için talep oluşturduğunuzda herhangi bir şekilde ön ödeme talep etmiyoruz. Ödemelerinizi, hizmet aldıktan sonra yapıyorsunuz ve bu da güven duygusunu bir adım öne taşıyan önemli unsurlardan bir tanesidir. Fiyatlarımızı detaylı bir şekilde incelediğinizde bu sektörün en uygun rakamlarına sahip olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz.

İnsanları ekonomik olarak da yormama niyetindeyiz ve başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve hatta dilerseniz personel kadromuzdan fiyat talep edebilirsiniz. 81 ilde devam eden çalışmalar ile birlikte en uygun rakamları sunuyor ve kaliteli temizliği mümkün hale getiriyoruz.

Kütahya Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Papatya – Dış Cephe TemizlikOsmangazi, Bereket sa.sit, 53. Sokak A/1, 43030 0 274 216 12 43Teklif Al
Güven İlaçlama ve DezenfeksiyonKıbrıs Cad. Cedid Mah. Domaç Sk. No: 1/E Merkez / KÜTAHYATeklif Al
Kütem – Ev Temizlik ŞirketiAlipaşa Mahallesi Sevgi yolu Genç Ali Sokak. Temerrüt Han kat :2 43020 MERKEZ/KütahyaTeklif Al
Nurpak – İşyeri TemizliğiMeydan, 43030 Kütahya Merkez/KütahyaTeklif Al
Motif Halı YıkamaFuatpaşa Mh, 41. Sokak, Fatih Sanayi Cd. D:Sİtesi No:24, 43020 Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kütahya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kütahya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kütahya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kütahya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kütahya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kütahya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kütahya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kütahya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kütahya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kütahya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kütahya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kütahya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kütahya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL