Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Malatya’da ikamet ediyorsanız ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız eğer sizler de hiç tereddüt etmeden Malatya temizlik ekibimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Sunduğumuz kaliteli temizlik çalışmaları ile birlikte siz değerli dostlarımızı mutlu etmeye devam ediyor ve ekonomik rakamlar ile de yüzünüzü güldürmeyi başarıyoruz.

Malatya temizlik ekibinden sizler de dilediğiniz zaman yardım alabilir ve randevu taleplerinizi de online olarak oluşturabilirsiniz. Kurum içi eğitim desteği ile birlikte personel kadromuzu bir adım daha öne taşıyor ve onların çok daha iyi bir seviyeye ulaşmasını sağlıyoruz. Hizmet aldığınızda bu detayı daha net bir şekilde fark edecek ve sizler de memnun kalacaksınız.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi kesinlikle yüksek rakamlar talep etmiyoruz ve daha da önemlisi bu fiyata alabileceğiniz en iyi ve en sağlıklı hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz çalışmalarımız ile ilgili diğer detayları da bir alt başlıkta hep birlikte inceleyelim.

Kimyasallara Yer Verilmiyor!

Sektördeki birçok temizlik firması, yaşam alanlarınız ve sağlığınız için uygun olmayan kimyasalları tercih ediyor ve bu da zarar verici olabiliyor. Malatya temizlik ekibimizi bu konuda uyarıyoruz ve temizlike.com bünyesindeki herhangi bir çalışmada hiçbir şekilde kimyasal ürün kullanılmıyor.

Yaşam alanlarınızı sağlıklı kılmak bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet ile birlikte başarılı olduğumuzu ve hedeflerimize de ulaştığımızı belirtmek isteriz. Online randevu almak ve taleplerinizi hemen şimdi oluşturmak isterseniz eğer sizler de adımlarınızı atabilir ve tek bir tık ile işlem yapabilirsiniz. Söz konusu şey temizlik ise daha iyisini bulamazsınız ve sektörün lider firmasından hizmet almak emin olun beklentilerinize de doğrudan yanıt verecektir.

Malatya Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Hüriş İnşaat Sonrası TemizlikSaray Mah. Sarayım Sok. 10 D:2 Teklif Al
Ateşoğlu – Ev TemizliğiCirikpınar Mah. 2. Okul Sok. 9 Lider İş Mrk. K:3 Teklif Al
AKDENİZ SİTE YÖNETİMİ VE TEMİZLİKKavaklıbağ Mah. Halep Cad. Ömer Koreş İşh. K:1 D:3 Teklif Al
Dry Center – İşyeri Temizlik Şirketiİnönü Mah. Malatya Park AVM Malatya MerkezTeklif Al
Alp – Gündelikçi BayanlarAtaköy Mah. Aktay Apt. Karacalar İnşaat No:46 Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Malatya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Malatya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Malatya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Malatya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Malatya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Malatya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Malatya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Malatya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Malatya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Malatya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Malatya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Malatya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Malatya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL