Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Malatya Temizlik

Malatya’da ikamet ediyorsanız ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız eğer sizler de hiç tereddüt etmeden Malatya temizlik ekibimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Sunduğumuz kaliteli temizlik çalışmaları ile birlikte siz değerli dostlarımızı mutlu etmeye devam ediyor ve ekonomik rakamlar ile de yüzünüzü güldürmeyi başarıyoruz.

Malatya temizlik ekibinden sizler de dilediğiniz zaman yardım alabilir ve randevu taleplerinizi de online olarak oluşturabilirsiniz. Kurum içi eğitim desteği ile birlikte personel kadromuzu bir adım daha öne taşıyor ve onların çok daha iyi bir seviyeye ulaşmasını sağlıyoruz. Hizmet aldığınızda bu detayı daha net bir şekilde fark edecek ve sizler de memnun kalacaksınız.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi kesinlikle yüksek rakamlar talep etmiyoruz ve daha da önemlisi bu fiyata alabileceğiniz en iyi ve en sağlıklı hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz çalışmalarımız ile ilgili diğer detayları da bir alt başlıkta hep birlikte inceleyelim.

Kimyasallara Yer Verilmiyor!

Sektördeki birçok temizlik firması, yaşam alanlarınız ve sağlığınız için uygun olmayan kimyasalları tercih ediyor ve bu da zarar verici olabiliyor. Malatya temizlik ekibimizi bu konuda uyarıyoruz ve temizlike.com bünyesindeki herhangi bir çalışmada hiçbir şekilde kimyasal ürün kullanılmıyor.

Yaşam alanlarınızı sağlıklı kılmak bizim için en önemli unsurlardan bir tanesidir ve bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet ile birlikte başarılı olduğumuzu ve hedeflerimize de ulaştığımızı belirtmek isteriz. Online randevu almak ve taleplerinizi hemen şimdi oluşturmak isterseniz eğer sizler de adımlarınızı atabilir ve tek bir tık ile işlem yapabilirsiniz. Söz konusu şey temizlik ise daha iyisini bulamazsınız ve sektörün lider firmasından hizmet almak emin olun beklentilerinize de doğrudan yanıt verecektir.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Malatya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Malatya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Malatya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Malatya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Malatya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL