Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Maltepe Temizlik

İstanbul haritasının her noktasında ve ilgili tüm semtlerde bizleri bulabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bugün ise Maltepe temizlik kadrosundan ve sunulan hizmetlerden bahsetmeye çalışacağız. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki temizlik çalışmaları düzenli olarak yapılmalıdır ve aksi takdirde sağlıksız alanlarda yaşamak durumunda kalacaksınız ve bu sizleri fiziksel olarak da olumsuz etkileyecektir.

Maltepe temizlik ekibi olarak düzenli bir şekilde yaşam alanlarınızı ele alıyor ve sağlıklı şekilde teslim ediyoruz. Temizlike.com bünyesinde hizmet veren ekibimize her daim ulaşabilir ve aynı zamanda ofis temizliği için de onları harekete geçirebilirsiniz. Geniş kitlelere daha geniş bir yelpazede hizmet sunabilmek adına buradayız ve bu işi profesyonel bir şekilde yapıyoruz.

Maltepe temizlik hizmetleri hız kesmeden devam ediyor ve belirtmek isteriz ki koltuk ve halı yıkama hizmetleri de sunuyoruz. Yaşam alanlarınızın yanı sıra eşyalarınızın temizliği için de buradayız ve bunu da profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Detaylı bilgi almak ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmak adına web sitemizi inceleyebilir ya da personel ile görüşme yapabilirsiniz.

Koltuk ve Halı Yıkama Hizmetleri

Ev ve ofis temizliğinin yanı sıra koltuk ve halı yıkama hizmetleri ile de yelpazeyi genişletmeyi hedefledik ve an itibarıyla bu hedefe ulaşmış durumdayız. Maltepe temizlik kadrosunu bu tür çalışmalar için de rahatsız edebiliyorsunuz ve verilen adrese uğrayarak koltuklarınız ile birlikte halılarınızı da teslim alıyoruz.

Zamanı lehinize çevirmek adına hızlı hareket ediyor ve temizlenmiş olan eşyalarınızı da yine en hızlı şekilde tarafınıza teslim ediyoruz. Fiyat istemek ve bu konu hakkında bilgi almak adına dilerseniz ofislerimizi ziyaret edebilir ya da web sitemiz aracılığı ile de fiyat alabilirsiniz.

Maltepe Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Maltepe Böcek İlaçlamaFeyzullah Mah. Bağdat Cad. 320/12 Maltepe, İstanbulTeklif Al
Aksil – Ev Temizlik ŞirketiAydınevler Mah. Aslanbey Cad. Çankırı Sok. 6 Dk:1 Maltepe, İstanbulTeklif Al
Merdiyen – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeBağlarbaşı Mah. Sakızağacı Sok. 36 Aydınlar İş Mrk. K:3 D:407 Maltepe, İstanbulTeklif Al
Gündem - Dış Cephe YıkamaGülensu Mah. Avcı Sok. 46/A Maltepe, İstanbulTeklif Al
Sil Bak - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriKüçükyalı Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. Tahsinbey Sok. 12/A Maltepe, İstanbulTeklif Al
Atalian - Temizlikçi Personel TeminiAydınevler Mah. Preveze Sok. 9 Maltepe, İstanbulTeklif Al
Bekartaş – İnşaat SonrasıBağlarbaşı Mah. Sakarya Sok. Maltepe, İstanbulTeklif Al
Maltepe Halı YıkamaAydınevler Mah. Sancak Sok. 22-24 Maltepe 34854 Teklif Al
Maltepe Kuru TemizlemeZümrütevler Mah. Yol 5 Sok. 5 Fuaye Çarşı AVM Maltepe, Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Maltepe ev temizliği şirketleri nelerdir?

Maltepe şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Maltepe temizlik firmasını size yönlendirelim.

Maltepe ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Maltepe değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Maltepe şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Maltepe şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Maltepe ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Maltepe ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Maltepe Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Maltepe Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Maltepe ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Maltepe ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL