Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Manavgat nüfus olarak Antalya’nın en kalabalık dördüncü ilçesidir. Antalya Manavgat tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Manavgat ev temizliği yaptırmak isteyenler  Aşağıhisar Mah. Mithatpaşa Cad. 17 Manavgat, Antalya adresinde yer alan HAVVA ÖZEL temizlik şirketine 02427426567 iletişim numarasından ulaşabilirler.

Otel ve işyeri temizliği yaptırmak isteyenler  Örnek Mah. 1559 Sok. 33 Doğu Garajı, Manavgat, Antalya  adresinde yer alan  BERİL temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02427426566  olarak sistemde kayıtlıdır, Sibel Karaaslan yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Antalya Manavgat böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında SİDE SİSS böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Sarılar Mah. 3130 Sok. 3 Dk:2 Çamlık, Manavgat, Antalya adresine giderek ya da 02427766050 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Manavgat halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Sarılar Mah. 2052 Sok. 1 Dk:1 Manavgat, Antalya  adresinde yer alan  DUYGU  halı yıkama şirketinden   02427423268  iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Manavgat’da kuru temizleme hizmeti veren SENA kuru temizleme, Fatih Sultan Cad. 8 Side, Manavgat, Antalya adresinde yer almaktadır. 02427536681 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Muratpaşa ve Alanya temizlik sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

Manavgat Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Manavgat Böcek İlaçlamaBahçelievler Mah. Sorgun Blv. 37/A Manavgat, AntalyaTeklif Al
KEMALBEY – Ev Temizlik ŞirketiYukarı Hisar Mah. Hastane Cad. 27 Manavgat, AntalyaTeklif Al
ES – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeMilli Egemenlik Mah. 9029 Sok. 1/5 Manavgat, AntalyaTeklif Al
BERİL - Banka,Hastane,AVM ve Otel Temizlik HizmetleriÖrnek Mah. 1060. Sok. 33 Doğu Garajı, Manavgat, AntalyaTeklif Al
Manavgat Halı YıkamaSanayi Mah. 2041 Sok. 15 Manavgat, AntalyaTeklif Al
Manavgat Kuru TemizlemeAşağıhisar Mah. 4599 Sok. 2 Manavgat, AntalyaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Manavgat ev temizliği şirketleri nelerdir?

Manavgat şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Manavgat temizlik firmasını size yönlendirelim.

Manavgat ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Manavgat değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Manavgat şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Manavgat şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Manavgat ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Manavgat ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Manavgat Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Manavgat Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Manavgat ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Manavgat ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL