Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ege Bölgesinde sürdürdüğümüz çalışmalar, ülke geneline yayılmış durumda ve artık 81 ilde hizmet veriyoruz. Manisa temizlik de bunun en güzel örneklerinden biri ve Manisa’da ikamet ediyorsanız eğer sizler de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve firmamızdan temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Manisa temizlik ekibi, temizlike.com bünyesinde yer almaktadır ve sizlere profesyonel bir hizmet sunabilmek adına kurum içi eğitimlere de devam ediyorlar. Kadromuzu incelediğinizde bu sektörün en iyi isimlerinden oluştuğunu net bir şekilde göreceksiniz. Güvenilir bir kadro yarattık ve ortaya koyduğumuz çalışmalar ile birlikte bunu daha net bir şekilde ifade edebiliyor ve gösterebiliyoruz.

Manisa temizlik hizmeti talepleri için dijital dünyayı kullanabilir ve randevularınızı da online olarak verebilirsiniz. Çalışmalarımızı incelemek için de yine web sitemizden faydalanabiliyorsunuz. Sektörün vizyon sahibi yüzü olarak buradayız ve sizler taleplerinizi ilettikçe ve desteğinizi devam ettirdikçe bu çalışmaları sürdüreceğiz. En uygun rakamlar ile birlikte yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi baştan yaratıyoruz. Hemen şimdi randevu alabilir ve bu aileye katılım sağlayabilirsiniz.

Hızlı, Profesyonel ve Sağlıklı…

Temizlik çalışmalarında kalabalık ve profesyonel bir kadro ile karşınıza çıkıyoruz. Bizler çalışmalarımızı yaparken sizler kahvelerinizi yudumlayabilir ve ekibimizi takip edebilirsiniz. Zamanı lehinize çevirecek hızlı bir hizmetin yanı sıra sağlık detayını da göz önünde bulunduruyor ve bu doğrultuda ilerlemeyi tercih ediyoruz.

Manisa temizlik hizmetlerinde herhangi bir şekilde kimyasal ürünlere yer verilmiyor ve aslında en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur. Çalışmalarımızı takip ettiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Her geçen gün biraz daha büyüme kaydediyor ve bu aileye yeni üyeler ekliyoruz. Sizle de onlardan biri olabilir ve desteğinizi sürdürebilirsiniz.

Manisa Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Manisa Grup A.Ş75. Yıl Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd. No : 63/1 – Yunusemre / ManisaTeklif Al
Genç Ofis TemizlikArda Mahallesi Doktor Yümnügediz Cad No:22/A şehzadeler/manisaTeklif Al
Eymen Ev TemizlikKaynak Mahallesi 4013 Sokak 22/2 Yunus Emre / MANİSATeklif Al
Peker Bina TemizliğiPeker Mahallesi 1700 Sokak 34/A Şehzadeler / ManisaTeklif Al
Ece Grup İşyeri Temizliği1.anafartalar mah. 1614 sok 5/2 giray reszidans 1.kat/22 Manisa/ŞehzadelerTeklif Al
Koçak GrupCumhuriyet Mahallesi 75.Yıl Bulvarı No: 144/89 – Yunusemre / MANİSATeklif Al
Limon Apartman Temizlik HizmetleriAtatürk Mah. 638 Sok. Akgül İş Hanı Salihli 45300, ManisaTeklif Al
EGETEM Şehir Temizliği HizmetiTurgut Özal Mah. 43. Sok. 10 Şehzadeler, ManisaTeklif Al
Manisa AK ÖZ ŞAH SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.Nihat Danışman Mah. Azim Sok. 8 SomaTeklif Al
HAS ANADOLUKurtuluş Mah. Hürriyet Blv. 23/A Soma, ManisaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Manisa ev temizliği şirketleri nelerdir?

Manisa şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Manisa temizlik firmasını size yönlendirelim.

Manisa ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Manisa değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Manisa şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Manisa şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Manisa ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Manisa ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Manisa Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Manisa Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Manisa ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Manisa ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL