Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik hizmetlerini daha geniş bir çerçevede ve haritada yerine getirmek adına karşınıza çıkıyor ve bu konuda başarılı işlere imza atıyoruz. Mardin temizlik hizmetleri de bunun en önemli göstergesidir. Mardin ilinde verdiğimiz hizmetlerden sizler de faydalanabilir ve randevularınızı dijital dünya aracılığı ile oluşturabilirsiniz.

Mardin temizlik kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapıyor ve bu ekibi daha kalabalık kılmaya özen gösteriyoruz. İşini severek yapan ve daha da önemlisi başarılı bir şekilde yerine getiren bu kadrodan sizler de hizmet alabilirsiniz. Sektöre kazandırdığımız çok fazla şey var ve rekabet ortamını da en iyi şekilde değerlendirmeye devam ediyoruz.

Hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve yaşam alanlarınızı bu güzide ekibe teslim edebilirsiniz. Çalışmalarımızı en hızlı şekilde tamamlıyor ve günün sonunda yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim etmeyi başarıyoruz. Vakit kaybı yaşamak istemiyorsanız eğer en doğru adreslerden birinde olduğunuzu da hatırlatmak isteriz.

Rakamlara da değinelim istiyoruz ve yine en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kesinlikle budur. Mardin temizlik hizmetleri için en uygun rakamları ödüyorsunuz ve yüksek rakamlardan uzak kalmanızı sağlıyoruz. Bu konuda gösterdiğimiz hassasiyet ile birlikte çok sayıda olumlu yorum aldık ve değerli müşterilerimizin yorumları bizleri fazlasıyla teşvik ediyor.

İncelemelerinizi temizlike.com üzerinden yapabilir ve hatta dilerseniz fiyat talep edebilirsiniz. Alacağınız hizmet karşılığında sistem sizlere en uygun fiyatı sunuyor ve ekranlarınızda görüntüleyebiliyorsunuz.

Birçok konuda olduğu gibi fiyat ve performans ilişkisi bakımından da en ideal ve doğru firmalardan biri olduğumuzu düşünüyoruz. Detaylı bir inceleme sonrası sizler de hakkımızda olumlu düşünmeye başlayacak ve en kısa süre içerisinde firmamızdan hizmet almayı tercih edeceksiniz.

Mardin Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Helnaz – Gündelikçi bayanlar13 Mart Mah. Işık Cad. Işık Kent Apt. Kat:4 No:14 ArtukluTeklif Al
Evita13 Mart Mah. Zafer Sokak Artukbey Sitesi B/blok No.29 / B ArtukluTeklif Al
DEMİRCAN - Ofis ve Ev TemizliğiEroğlu Köyü Toki 9130. Sok. Kızıltepe, MardinTeklif Al
Medinem - Okul ve İnşaat TemizliğiSanayi Mah. Halkalı Cad. 7/A Kızıltepe, MardinTeklif Al
Akın - Büro TemizliğiSelahaddin Eyyubi Mah. Baraj Cad. 9 Nusaybin, MardinTeklif Al
Mardin Dış Cephe TemizliğiTepebaşı mahallesi Şanlıurfa caddesi Salih Aslan plaza kat:5 daire:18Teklif Al
Efsane – Koltuk YıkamaKoçhisar Mahallesi Şeyhdavut Yalçınkaya Caddesi, KızıltepeTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Mardin ev temizliği şirketleri nelerdir?

Mardin şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Mardin temizlik firmasını size yönlendirelim.

Mardin ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Mardin değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Mardin şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Mardin şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Mardin ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Mardin ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Mardin Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Mardin Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Mardin ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Mardin ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL