Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Marmaris nüfus olarak Muğla’nın en kalabalık ilçesidir. Muğla Marmaris tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Marmaris ev temizliği yaptırmak isteyenler  Reşatbey Mah. 62003 Sok. 1 Marmaris, Muğla adresinde yer alan Arşan temizlik şirketine 03224575451 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Tepe Mah. 59. Sok. 4 Dk:105 Marmaris, Muğla adresinde yer alan  Ege Detay  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05360379220  olarak sistemde kayıtlıdır, Ahmet Kasal yetkili kişidir.

Marmaris halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Hatipirimi Mah. İnönü Cad. 148. Sok. 57 Marmaris, Muğla adresinde yer alan Anfi halı yıkama şirketinden 02524134867 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz. Marmaris’de kuru temizleme hizmeti veren Aker kuru temizleme, Tepe Mah. 59. Sok. 22 Marmaris, Muğla adresinde yer almaktadır. 02524136182 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Muğla Marmaris böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Gamze Ersan Önder böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Armutalan-Sinan Mah. Mustafa Muğlalı Cad. 30/A Armutalan, Marmaris, Muğla  adresine giderek ya da 02524175075 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Marmaris Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Marmaris Böcek İlaçlamaKemeraltı Mah. 60. Sok. 5 Dk:1 Marmaris, MuğlaTeklif Al
Ayşe Gül Dirgen – Ev Temizlik ŞirketiBabataşı Mah. Celal Bayar Cad. 99 Fethiye, MuğlaTeklif Al
NUR – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeKapubağ Köyü Tozlukahve, Yatağan, MuğlaTeklif Al
Marmaris Halı YıkamaHatipirimi Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. 93 Ekin Apt. Dk:3 Marmaris, MuğlaTeklif Al
Marmaris Kuru TemizlemeÇıldır Mah. 163. Sok. 6 Marmaris, MuğlaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Marmaris ev temizliği şirketleri nelerdir?

Marmaris şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Marmaris temizlik firmasını size yönlendirelim.

Marmaris ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Marmaris değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Marmaris şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Marmaris şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Marmaris ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Marmaris ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Marmaris Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Marmaris Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Marmaris ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Marmaris ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL