Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Menderes Temizlik

İzmir ve ilçelerinde bizi bulabilirsiniz… Menderes temizlik hizmetleri ile birlikte yine şehrin tüm semtlerine ulaşmayı başarmış durumdayız. Bu başarıya tanıklık etmek ve hizmet almak isteyen siz sevgili dostlarımızı firmamıza davet ediyoruz. Ev temizliğinden tutun da halı ve koltuk yıkama hizmetlerine kadar birçok farklı alanda başarılı işlere imza atıyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz.

Menderes temizlik hizmetlerinde asıl amacımız içimize sinen ve yine sizleri de memnun edeceğini düşündüğümüz çok özel çalışmalara imza atmaktır. Bunu bugüne kadar en iyi şekilde başardığımızı düşünüyoruz ve detaylı bilgi almak isterseniz hiç tereddüt etmeden temizlike.com adresini ziyaret edebilir ve incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Menderes temizlik kadrosu hali hazırda kurum içi eğitim desteği alıyor ve bu eğitim çalışmaları ile birlikte taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Hemen şimdi randevu talebi oluşturabilir ve ekip arkadaşlarımızın iletişime geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla çok daha kaliteli işlere imza attığımızı düşünüyor ve sizleri de firmamıza davet ediyoruz.

Fiyat performans kıyaslaması yaptığınızda ne kadar gerçekçi konuştuğumuzu daha iyi anlayacaksınız ve bu konuda bizlere hak vereceğinizi düşünüyoruz. Çok sayıda firma var ve her biri elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyor ancak temizlike.com ailesi olarak zirvede yer almak en büyük hedefimizdir ve her bir firmayı analiz ederek eksikleri kendi içimizde kapatıyoruz.

Profesyonel bir kadrodan temizlik hizmeti almak istediğinizde her daim yanınızdayız ve sormak istediğiniz sorulara da kısa süre içerisinde yanıt veriyoruz. Uygun fiyatlar ve kaliteli temizlik hizmeti için en doğru adrestesiniz ve bu deneyimi yaşadığınızda ne kadar gerçekçi bir söylemde bulunduğumuzu sizler de daha iyi anlamış olacaksınız.

Menderes Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Menderes Böcek İlaçlamaCüneytbey Mah. Doğan Sok. 30/A Menderes, İzmirTeklif Al
Smaç – Ev Temizlik ŞirketiYeşilyurt, Zaimağa Cad. 29/A Konak, İzmirTeklif Al
Menderes Halı YıkamaHürriyet Mah. Menderes Cad. 311/A Buca, İzmirTeklif Al
Menderes Kuru TemizlemeBarış Mah. Menderes Cad. 126/A Buca, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Menderes ev temizliği şirketleri nelerdir?

Menderes şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Menderes temizlik firmasını size yönlendirelim.

Menderes ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Menderes değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Menderes şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Menderes şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Menderes ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Menderes ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Menderes Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Menderes Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Menderes ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Menderes ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL