Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Menemen Temizlik

İzmir ve ilçelerinde hizmet veren temizlike.com firması, Menemen temizlik kadrosunu da aktif hale getirmiş durumda. Kalabalık personel kadromuz ile birlikte günün en uygun saatlerinde sizleri ziyaret ediyor ve temizlik hizmeti sunuyoruz. Yaşam alanlarınızdan ofislerinize kadar birçok farklı alanda başarılı işlere imza attığımızı da hatırlatmak isteriz.

Menemen temizlik çalışmalarını ve bu ekibi detaylı bir şekilde incelediğinizde sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Fark yaratan bir kalite ve çok daha fazlası için hemen şimdi randevularınızı online olarak alabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Temizlik hizmetlerinde belli bir hedefe bağlıyız ve an itibarıyla bu hedefe de ulaşmış durumdayız.

Ekonomik Fiyat ve Güvenilir Kadro

Deneyim sahibi kadromuz, kurum içi eğitimler ile birlikte bu sektörde bir adım daha öne taşınıyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyorlar. Güven veren bu kadrodan alacağınız temizlik hizmetleri ile birlikte yaşam alanlarınız daha sağlıklı ve özel bir görüntüye sahip olacaktır.

Menemen temizlik personel kadrosu, bu işi severek yapıyor ve daha da önemlisi en uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyorlar. Kaliteyi satın almak ve bu deneyime hemen şimdi ortak olmak adına sizler de harekete geçebilirsiniz. Randevu için online adresimizi kullanabilir ve zamanı lehinize çevirebilirsiniz.

Sormak istediğiniz soruları da yine online olarak sorabiliyor ya da ofislerimizi ziyaret ederek personelimiz ile de paylaşabiliyorsunuz. Fiyat istemek için dijital dünya en doğru tercih olacaktır ve tek bir tık ile alacağınız hizmetin tutarını öğrenebiliyorsunuz.

Menemen temizlik ve yine diğer tüm ilçelerde yürüttüğümüz çalışmalar için hemen şimdi harekete geçebilir ve taleplerinize doğrudan yanıt alabilirsiniz. Sizi memnun etmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Menemen Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Menemen Böcek İlaçlamaMermerli Mah. Mithatpaşa Cad. 20 Menemen, İzmirTeklif Al
– Ev Temizlik ŞirketiMermerli Mah. Ziya Gökalp Cad. 147/D Menemen, İzmirTeklif Al
Menemen Halı YıkamaCamiikebir Mah. Seyrek Kanal Yolu Menemen, İzmirTeklif Al
Menemen Kuru Temizleme30 Ağustos Mah. 7214 Sok. 10AE Egekent 2 Zeytin Apt. Ulukent, Menemen, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Menemen ev temizliği şirketleri nelerdir?

Menemen şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Menemen temizlik firmasını size yönlendirelim.

Menemen ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Menemen değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Menemen şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Menemen şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Menemen ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Menemen ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Menemen Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Menemen Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Menemen ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Menemen ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL