Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Merkezefendi nüfus olarak Denizli’nin en kalabalık ilçesidir. Denizli Merkezefendi tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Merkezefendi ev temizliği yaptırmak isteyenler  Sırakapılar Mah. 495 Sok. 14 Merkezefendi, Denizli adresinde yer alan BALOĞLU temizlik şirketine 02582422041 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler 15 Mayıs Mah. 560. Sok. 11 İnceoğlu Apt. K:1 D:2 Denizli Merkez, Denizli adresinde yer alan  Silen  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02582644977  olarak sistemde kayıtlıdır, Ünal Kurumuş yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Denizli Merkezefendi böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında REHBER böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Sümer Mah. 75 Sok. 22 Merkezefendi, Denizli adresine giderek ya da 02582746272  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Merkezefendi halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Karahasanlı Mah. 3080 Sok. 12 Babadağ Toki Sanayi Sitesi Denizli Merkez, Denizli adresinde yer alan ASİL   halı yıkama şirketinden   02582689595  iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Merkezefendi’de kuru temizleme hizmeti veren Prodry kuru temizleme, Pelitlibağ Mah. İstiklal Cad. 91/C Denizli Merkez, Denizli adresinde yer almaktadır. 02582428855 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Merkezefendi Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Merkezefendi Böcek İlaçlamaSırakapılar Mah. Karaoğlanoğlu Cad. 43 Dk:13 Merkezefendi, DenizliTeklif Al
NASİP – Ev Temizlik ŞirketiTopraklık Mah. Kayalık Cad. 45/B Denizli Merkez, DenizliTeklif Al
İbrahim Karataş – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSaraylar Mah. 497 Sok. 3 İzmirlioğlu İşh. D:103 Denizli Merkez, DenizliTeklif Al
ELKA - Dış Cephe YıkamaM.Akif Ersoy Mah. 1004 Sok. 18 Merkezefendi, DenizliTeklif Al
HAYAL - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriSaraylar Mah. 158. Sok. 1. San. Sit. Yeni Kaleiçi Çrş. Denizli Merkez, DenizliTeklif Al
İNCİ - Temizlikçi Personel Teminiİncilipınar Mah. 1222 Sok. 4 Denizli Merkez, DenizliTeklif Al
YILMAZ – İnşaat SonrasıPelitlibağ Mah. 1130 Sok. 2 Denizli Merkez, DenizliTeklif Al
Merkezefendi Halı YıkamaSümer Mah. Ankara Blv. 63 Merkezefendi, DenizliTeklif Al
Merkezefendi Kuru TemizlemeAltıntop Mah. Çaybaşı Cad. 37/A Merkezefendi, DenizliTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Merkezefendi ev temizliği şirketleri nelerdir?

Merkezefendi şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Merkezefendi temizlik firmasını size yönlendirelim.

Merkezefendi ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Merkezefendi değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Merkezefendi şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Merkezefendi şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Merkezefendi ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Merkezefendi ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Merkezefendi Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Merkezefendi Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Merkezefendi ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Merkezefendi ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL