Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik şirketleri, belirlenen tarihlerde düzenli olarak temizliğe gelen ve bulunduğunuz alanı çok daha özel temizleme malzemeleri ve cihazları ile sağlıklı hale getiren firmalardır. Bu alanda hizmet veren çok fazla firma var ve Mersin temizlik şirketleri araması yaptığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde görmüş olacaksınız. Personel kadrosunu incelediğimizde bu firmaların sektöre ve insanlara ne kadar önem verdiklerini ve özen gösterdiklerini daha net bir şekilde görebiliyoruz. Bu hassasiyet sayesinde talepler her geçen gün artıyor ve insanlar artık bu firmalardan hizmet almayı tercih ediyorlar.

Yoğun iş hayatı nedeniyle temizliğe ne yazık ki vakit ayıramıyoruz ve özellikle ailede her iki kişi de çalışıyorsa temizlik daha sıkıntılı bir hal alıyor. Yapılması gereken en önemli şey ise profesyonel bir adres tespit etmek ve düzenli olarak temizlik hizmeti almak olacaktır. Mersin temizlik şirketleri araması yaparak sizler de online dünya sayesinde bu firmalara ulaşabilir ve tercihlerinizi daha kısa süre içerisinde yerine getirebilirsiniz.

Mersin Uygun Fiyatlı Temizlik Şirketleri

Mersin temizlik şirketleri araştırması ile birlikte fiyat detaylarını da görüntüleme şansı elde ediyorsunuz. Çok kaliteli ve yine çok profesyonel işlere imza atan firmalar, abartılı rakamlar talep edebilir ancak bu rakamları düşürmek mümkün çünkü kaliteli hizmeti daha uygun fiyata alabileceğiniz adreslerin sayısı da az değil. Biraz sonra bu isimlerden bir tanesine değineceğiz ve firma hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

www.temizlike.com adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren ve kendini bu alanda fazlasıyla geliştirmiş olan firma, en uygun rakamlara sahip adreslerden bir tanesidir. Sizler de detaylı bir kıyaslama yaptığınızda gerçeklik payının olduğunu göreceksiniz.

Temizlik şirketlerine ya da alacağınız hizmetlere bir servet ödemenize gerek yok. Çok daha iyilerini çok daha uygun fiyatlar eşliğinde satın alabiliyorsunuz. Profesyonel kadrosu ve kurumsal kimliği ile fark yaratan bu adres de her daim yanınızda yer almaya devam ediyor. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve eğer dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Mersin Tuğbam Temizlik ŞirketiAydınlık Evler Mahallesi 2012 Sokak 9/ATeklif Al
Mersin ClassBatıkent mahallesi 2645 şok no 45 33100 Yenişehir/MersinTeklif Al
AlyaDumlupınar Mahallesi 1520 Sokak Pakize Apt. Altı 16/ATeklif Al
Temizlikçi Bayan52039. Sk. 17-7 Merkez mahallesi 33330 MezitliTeklif Al
Gürses Pirireis, İsmet İnönü Blv. No:208, 33110 Yenişehir/MersinTeklif Al
Pınar Temizlik MersinBahçelievler Mahallesi, 16. Cadde No:61/B, 33140 Yenişehir/Teklif Al
Gözde Akdeniz MersinKiremithane Mah Silifke Caddesi Başeğmez Apt k1/1 AkdenizTeklif Al
Özeller Yenişehir MersinMersin Özeller Temizlik Şirketi
Adres : MERSİN YENİŞEHİR
Teklif Al
Fıratlar Mersin Temizlik ŞirketiAydınlık Evler Mahallesi 2012 Sokak 11/C MersinTeklif Al
Mersin Mezitli TemizlikMerkez Mahallesi Eski Köy Cad. No:29 Mezitli/MersinTeklif Al
Sera Temizlik ŞirketiMersinTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Mersin ev temizliği şirketleri nelerdir?

Mersin şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Mersin temizlik firmasını size yönlendirelim.

Mersin ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Mersin değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Mersin şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Mersin şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Mersin ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Mersin ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Mersin Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Mersin Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Mersin ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Mersin ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL