Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sektörün en kalabalık kadrosu ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Muğla temizlik araştırması yaptığınızda bunu sizler de fark edecek ve ekibimizin ne kadar kaliteli ve deneyim sahibi olduğunu da görüntülemiş olacaksınız. Kalabalık bir sektörde hizmet veriyoruz ve rekabet ortamı her geçen gün biraz daha canlı hale geliyor.

Muğla temizlik ekibi ise bu rekabet ortamında kendini daha güçlü bir şekilde gösteren özel isimlerden oluşuyor. İşini seven ve profesyonel bir şekilde yerine getiren bu aileye sizler de katılım sağlayabilir ve dilerseniz hizmet alabilirsiniz. Temizlik çalışmaları ve firma hakkında bilgi edinmek için temizlike.com adresini incelemeniz de yeterli olacaktır ve dijital dünya aracılığı ile de sizlere bilgi vermeye devam ediyoruz.

Muğla temizlik hizmeti sunan diğer firmalara kıyasla daha deneyimli bir kadro hazırladığımızı düşünüyoruz ve müşterilerimizden gelen yorumlar da bu doğrultuda… Hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve bu kıymetli ekipten hizmet alabilirsiniz. Sektöre hakimiyeti ile bir adım öne çıkan kadromuz, yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirmek adına elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyor.

Online randevu talebi oluşturabilirsiniz ve personel ile doğrudan iletişim kurmak adına bu yöntemin çok daha kullanışlı ve kolay olduğunu düşünüyoruz. Taleplerinizi tek bir tık ile iletebilir ve sizler de profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz haftanın her günü hizmetinizde ve taleplerinize doğrudan yanıt verebilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını yapıyorlar. Sizler de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve bu deneyim sahibi kadrodan hizmet alabilirsiniz. Diğer tüm detaylar için web sitemizi incelemeniz yeterli olacak ve bu sayede tüm soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulacaksınız.

Muğla Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Lidya – Ofis Temiz ŞirketiAkarca Mah. Namık Kemal Cad. 2 Tekin Apt. A Blok Fethiye 48300, MuğlaTeklif Al
İzmirlioğlu – Ev Temizlik FirmasıİZMİRLİOĞLU TEMİZLİK Eyüp İzmirlioğlu
Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. 20/D Eren Sitesi
Teklif Al
Ecemgrup – Büro TemizlikAtatürk Mah. Atatürk Blv. Ortaca, MuğlaTeklif Al
Tempa – Otel TemizliğiTaşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. 47/A Fethiye, MuğlaTeklif Al
Çelen – İşyeri temizlik hizmetiOrhaniye Mah Küçük Sanayi Sitesi 163 Sok No/15 Merkez / Muğla 02522122001Teklif Al
Klas – Gündelikçi BayanMilas / MuğlaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Muğla ev temizliği şirketleri nelerdir?

Muğla şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Muğla temizlik firmasını size yönlendirelim.

Muğla ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Muğla değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Muğla şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Muğla şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Muğla ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Muğla ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Muğla Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Muğla Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Muğla ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Muğla ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL