Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Muş Temizlik

Temizlik çalışmalarını ülke geneline yaymayı başaran ve an itibarıyla 81 farklı ilde bu hizmeti sürdüren deneyim sahibi bir kadrodan faydalanmak isterseniz eğer sizler de taleplerinizi online olarak oluşturabilirsiniz. Muş temizlik araması yaptığınızda temizlike.com adresi karşınıza çıkacak ve taleplerinizi de yine bu adres ile gerçekleştirebileceksiniz.

Temizlik sektörüne vizyon katmak ve yine bu sektörü bir adım öne taşımak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Beklentilerinizi karşılamak ve buna uygun hareket etmek, yegane görevimizdir ve bu görevi de en iyi şekilde yerine getirmeye devam ediyoruz.

Muş temizlik kadrosu, bu sektörü iyi tanıyan ve kendini her geçen gün biraz daha geliştiren özel isimlerden oluşuyor. Bu özel isimlerden yardım alabilir ve sizler de yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Kadromuza güveniyoruz ve bu sektörü tanıyan, aynı zamanda kurum içi eğitim desteği ile kendini geliştiren bu ekip, yaşam alanlarınızı en hızlı şekilde daha sağlıklı bir alana dönüştürüyor ve bunun yanı sıra uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. Taleplerinizi değerlendiren ve en iyisini sunmak adına elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyan personel kadromuz ile gurur duyuyoruz.

Detayları öğrenmek ve temizlik hizmetleri ile ilgili tüm soru işaretlerinden kurtulmak adına hemen şimdi temizlike.com incelemesi yapabilir ve hatta sormak istediğiniz soruları da personel kadromuza iletebilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha profesyonel bir şekilde hareket ettiğimizi düşünüyoruz ve zaten hizmet aldıktan sonra bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Beklentilerinize yanıt vermek adına buradayız ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Muş Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Sultan Ev TemizlikHürriyet Mahallesi İstasyon C.
Mavi İş Merkezi Kat:3 No:7
0 436 212 82 82
0 538 960 40 49
Seydanlıoğlu Dış Cephe Yıkama ve İşyeri Temizlik ŞirketiKültür Mah. İstasyon Cad. 75. Sok. 81 Muş0 436 216 26 36
Zenka İnşaat Sonra Temizlik FirmasıKültür Mah. Bankalar Cad. 29 Muş0 436 212 15 14
Bahar Halı YıkamaÇöğürlü Köyü Çöğürlü Yolu Cad. Muş0 544 212 95 94
Benzer Yazılar
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Muş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Muş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Muş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Muş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Muş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL