Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Nallıhan Temizlik

Nallıhan sakinleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyor ve temizlik sektöründe başarılı işlere imza atıyoruz. Sevdiği işi yapan yüzlerce personelimiz ile birlikte bu alanda en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Nallıhan temizlik hizmeti almak için sizler de dijital dünyayı kullanabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Deneyim sahibi kadromuzu yakından tanımak ve varsa sorularınıza yanıt almak isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanmanız yeterli olacaktır. Dijital dünya aracılığı ile çok sayıda işlem yapabiliyor ve randevularınızı da daha kısa sürede hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz.

Sizleri memnun edebilmek ve kaliteli temizlik hizmetini en uygun fiyata sunabilmek adına buradayız ve bulunduğumuz yerden memnun olduğumuzu da özellikle belirtmek istiyoruz. Nallıhan temizlik kadrosu ile tanıştığınızda bunu sizler de daha iyi anlayacak ve deneyimlerimizi paylaşmış olacaksınız. Fiyat istemek niçin de yine web sitemizi kullanabilir ve hizmet için ne kadar ödeyeceğinizi kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

%100 memnuniyet ilkesine bağlılık gösteren ekibimiz, bunu mümkün kılabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve bu konuda başarılı bir görüntü sergiliyor. Hemen şimdi iletişime geçebilir ve randevu alarak sizler de temizlik hizmeti için adımlarınızı atabilirsiniz.

Bu alanda en iyisi olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz ve zaten hizmet almaya başladığınız andan itibaren haklı olduğumuzu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşünceye sahip olacaksınız.

Nallıhan temizlik hizmetleri içerisinde yalnızca ev temizliği yer almıyor. Ofis temizliği ile birlikte bina temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz de mevcut. Zengin ve geniş bir yelpazede çalışmalarımızı sürdürüyor ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu yelpazeyi daha da genişletiyoruz.

Nallıhan Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Nallıhan Böcek İlaçlamaZübeyde Hanım Mah. Turgut Özal Blv. 72 Özgür İşh. D:13 Altındağ, AnkaraTeklif Al
Pozitif – Ev Temizlik ŞirketiHuzur Mah. 1154. Sok. 3/12 Dikmen, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Nallıhan Halı YıkamaHacıbey Mah. Sanayi Cad. 2. Sok. 19 Nallıhan, AnkaraTeklif Al
Nallıhan Kuru TemizlemeYeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cad. 66/A Yenimahalle, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Nallıhan ev temizliği şirketleri nelerdir?

Nallıhan şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Nallıhan temizlik firmasını size yönlendirelim.

Nallıhan ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Nallıhan değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Nallıhan şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Nallıhan şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Nallıhan ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Nallıhan ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Nallıhan Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Nallıhan Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Nallıhan ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Nallıhan ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL