Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Nallıhan Temizlik

Nallıhan sakinleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyor ve temizlik sektöründe başarılı işlere imza atıyoruz. Sevdiği işi yapan yüzlerce personelimiz ile birlikte bu alanda en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Nallıhan temizlik hizmeti almak için sizler de dijital dünyayı kullanabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Deneyim sahibi kadromuzu yakından tanımak ve varsa sorularınıza yanıt almak isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanmanız yeterli olacaktır. Dijital dünya aracılığı ile çok sayıda işlem yapabiliyor ve randevularınızı da daha kısa sürede hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz.

Sizleri memnun edebilmek ve kaliteli temizlik hizmetini en uygun fiyata sunabilmek adına buradayız ve bulunduğumuz yerden memnun olduğumuzu da özellikle belirtmek istiyoruz. Nallıhan temizlik kadrosu ile tanıştığınızda bunu sizler de daha iyi anlayacak ve deneyimlerimizi paylaşmış olacaksınız. Fiyat istemek niçin de yine web sitemizi kullanabilir ve hizmet için ne kadar ödeyeceğinizi kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.

%100 memnuniyet ilkesine bağlılık gösteren ekibimiz, bunu mümkün kılabilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve bu konuda başarılı bir görüntü sergiliyor. Hemen şimdi iletişime geçebilir ve randevu alarak sizler de temizlik hizmeti için adımlarınızı atabilirsiniz.

Bu alanda en iyisi olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz ve zaten hizmet almaya başladığınız andan itibaren haklı olduğumuzu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşünceye sahip olacaksınız.

Nallıhan temizlik hizmetleri içerisinde yalnızca ev temizliği yer almıyor. Ofis temizliği ile birlikte bina temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz de mevcut. Zengin ve geniş bir yelpazede çalışmalarımızı sürdürüyor ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda bu yelpazeyi daha da genişletiyoruz.

Nallıhan Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Nallıhan Böcek İlaçlamaZübeyde Hanım Mah. Turgut Özal Blv. 72 Özgür İşh. D:13 Altındağ, Ankara3123414924
Pozitif – Ev Temizlik ŞirketiHuzur Mah. 1154. Sok. 3/12 Dikmen, Çankaya, Ankara3124769656
Nallıhan Halı YıkamaHacıbey Mah. Sanayi Cad. 2. Sok. 19 Nallıhan, Ankara3127851352
Nallıhan Kuru TemizlemeYeniçağ Mah. Ragıp Tüzün Cad. 66/A Yenimahalle, Ankara3123277864Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Nallıhan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Nallıhan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Nallıhan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Nallıhan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Nallıhan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL