Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Narlıdere Temizlik

Temizlik çalışmalarında elbette profesyonel bir kadro arıyorsunuz ve bizler de sektöre adım attığımız günden bu yana tam olarak bunu ortaya koymaya çalışıyoruz. Narlıdere temizlik kadrosunu incelediğinizde bu konuda ne kadar gerçekçi olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Temizlik hizmetleri için en doğru seçimi yapacaksınız ve kalabalık bir ekibin yanı sıra deneyim sahibi isimler ile de çalışmalarımızı kusursuz bir seviyeye taşıyoruz.

Narlıdere temizlik ekibi, kurum içi eğitim çalışmalarına da dahil ediliyor ve bu çalışmalar sayesinde daha üst düzey bir kadroya dönüştüklerini de hatırlatmak isteriz. Taleplerinize her konuda yanıt vermek adına buradayız ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Sormak istediğiniz sorular varsa eğer hiç tereddüt etmeden temizlike.com üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Temizlik alanında kendini geliştirmiş olan ve bu işi gerçekten kusursuz bir şekilde yerine getiren firmamız, sizleri de memnun etmeyi başaracaktır. Deneyimlerimizden faydalanmak ve bu kadro ile tanışmak için hemen şimdi talep oluşturabilirsiniz.

Ön Ödeme Yok!

En çok merak edilen konulardan bir tanesine değinmek istiyoruz. İnsanlar, hizmet almadan ödeme yapmak istemiyorlar ve bizler bu konuda da imdadınıza yetişiyoruz. Randevu esnasında herhangi bir şekilde ön ödeme talep etmiyor ve güven detayını daha güçlü kılıyoruz. Eğer dilerseniz hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve bu gerçek ile yüz yüze gelebilirsiniz.

Narlıdere temizlik hizmetleri ile her daim yanınızdayız ve sizler için en uygun tarih ve saat doğrultusunda adreslerinizi ziyaret etmeye hazırız. Dilerseniz arama yaparak da personel kadromuz ile görüşebilir ve randevu taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Dijital dünyanın yanı sıra bu tür bir alternatif de söz konusudur.

Narlıdere Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Narlıdere Böcek İlaçlamaCüneytbey Mah. Doğan Sok. 30/A Menderes, İzmirTeklif Al
MNA – Ev Temizlik ŞirketiÇamtepe Mah. Polis Çıkmazı Sok. 1 K:2 Narlıdere, İzmirTeklif Al
MAC – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeHuzur Mah. İlhan Selçuk Sok. 6/E Narlıdere, İzmirTeklif Al
Narlıdere Halı YıkamaÇatalkaya Mah. Ferit Alnar Sok. 14/B Narlıdere, İzmirTeklif Al
Narlıdere Kuru TemizlemeIlıca Mah. Karel Sok. 3/C Narlıdere, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Narlıdere ev temizliği şirketleri nelerdir?

Narlıdere şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Narlıdere temizlik firmasını size yönlendirelim.

Narlıdere ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Narlıdere değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Narlıdere şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Narlıdere şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Narlıdere ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Narlıdere ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Narlıdere Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Narlıdere Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Narlıdere ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Narlıdere ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL