Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik hizmetlerini 81 ilde sürdürmeye devam ediyor ve bu işi başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Nevşehir temizlik hizmetleri ve tüm illerde sürdürdüğümüz bu çalışma hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz eğer temizlike.com adresini incelemeniz yeterli olacaktır. Sektörde hizmet veren çok sayıda firma var ve bizler de bu adreslerden biri olarak karşınızdayız.

Nevşehir temizlik ekibimiz, kurum içi eğitimler ile birlikte kendini geliştiren ve daha donanımlı bir şekilde karşınıza çıkacak olan isimlerden oluşuyor. Bu isimlerden hizmet almak istiyorsanız eğer randevularınızı online olarak da iletebilirsiniz. Haftanın her günü çalışmalarımız devam ediyor ve taleplerinize en hızlı şekilde yanıt veriyoruz.

Başarılı bir temizlik hizmeti sayesinde yaşam alanlarınız daha sağlıklı bir görüntüye sahip oluyor ve bu görüntüyü elde etmek için servet ödemenize de gerek kalmıyor. Amacımız, uygun fiyatlar eşliğinde özel bir çalışma sunmak ve bu konuda da sizleri memnun etmeye devam ediyoruz. Hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve sizler de yaşam alanlarınızı bu kadroya teslim edebilirsiniz.

Online Randevu Ayrıcalığı

Zaman kaybı yaşamamanız adına taleplerinizi online olarak oluşturmanıza fırsat tanıyoruz. Bu konuda başarılı bir çalışmaya imza attık ve aldığımız yorumlar da fazlasıyla olumlu. Zamanı lehinize çevirecek bir adımdan bahsediyoruz ve tek bir tık ile sizler de hizmet alabiliyorsunuz. Her geçen gün biraz daha büyüme kaydeden ve beklentilerinize doğrudan yanıt veren bir ekibimiz var ve bu ekibi tanıma şansına sahip olacaksınız.

Nevşehir temizlik hizmetleri ve çok daha fazlası için hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve randevu taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. Fark yaratan çalışmalar ile yüzlerinizi güldürüyor ve siz değerli dostlarımıza en iyisini sunuyoruz.

Nevşehir Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Nevşehir Böcek İlaçlamaEsentepe Mah. Ürgüp Cad. 28 Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
Apak – Ev Temizlik ŞirketiGüzelyurt Mah. 80. Yıl Blv. Kocaçay Cad. 33/B Nevşehir Merkez 50300, NevşehirTeklif Al
Soft – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeYeni Mah. Lale Cad. 61 Nevşehir Merkez 50100, NevşehirTeklif Al
Drk - Dış Cephe YıkamaSümer Mah. Çevre Yolu 33 Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
Doğa- Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriYeni Mah. Lale Cad. 29 Çekirdekçiler İşh. D:164 Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
Arıdil - Gündelikçi Kadınlarİbrahimpaşa Mah. Karacadağ Sok. 15 D:2 Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
Özakkaya - Temizlikçi Personel TeminiYeni Mah. Yeni Kayseri Cad. 16 Ortak Özaltın Apt. D:23 Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
Çiçek – İnşaat SonrasıYeni Mah. Lale Cad. 27 Çekirdekçiler İşh. Dk:187 Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
Nevşehir Halı YıkamaBahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. 72 Toptancılar Sit. Nevşehir Merkez,Teklif Al
Nevşehir Kuru TemizlemeKarasoku Mah. Mimar Sinan Sok. 2/A Nevşehir Merkez, NevşehirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Nevşehir ev temizliği şirketleri nelerdir?

Nevşehir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Nevşehir temizlik firmasını size yönlendirelim.

Nevşehir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Nevşehir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Nevşehir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Nevşehir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Nevşehir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Nevşehir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Nevşehir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Nevşehir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Nevşehir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Nevşehir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL