Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Niğde Temizlik

Profesyonel temizlik hizmetleri için en doğru adreslerden birinde yer alıyorsunuz. Temizlike.com bünyesinde hizmet vermeye devam eden Niğde temizlik ekibi, bu konuda başarılı çalışmalara imza atıyor ve yüzünüzü güldürecek detaylar ile birlikte sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. 81 ilde devam eden bu hizmetlerden sizler de faydalanabilir ve taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

Niğde temizlik ekibi, kurum içi eğitimler ile birlikte kendini geliştiren ve daha donanımlı bir şekilde karşınıza çıkan isimlerden oluşuyor. Sahip olduğumuz bu güçlü kadro sayesinde bir adım daha öndeyiz ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

Bu kalabalık kadro ile birlikte yaşam alanlarınızı daha hızlı bir şekilde çok daha sağlıklı hale getiriyor ve taleplerinize doğrudan yanıt vermeyi başarıyoruz. Hemen şimdi online randevu alabilir ve sizler de adımlarınızı atabilirsiniz. Sektördeki rekabet ortamını lehine çeviren firmalardan biriyiz ve bunu da başarılı şekilde yerine getiriyoruz.

Uyun Fiyatlar ile…

Rakamlar, hepimiz için önemli ve ne yazık ki temizlik sektöründe servet isteyen firmaların sayısı da bir hayli fazla. Bizim amacımız ise sunulan hizmeti daha uygun rakamlar ile karşınıza çıkartmak ve bunu başarılı bir şekilde yerine getirmektir. Hemen şimdi randevu alarak bu hizmetten faydalanabilir ve daha ekonomik fiyatlar ile hizmet alma şansı elde edebilirsiniz.

Sektördeki diğer firmalar ile rakamsal anlamda bir kıyaslama yaptığınızda ne demek istediğimizi sizler de çok iyi anlayacaksınız. Profesyonel kadromuz her daim hazır ve bu konuda en iyisi olarak karşınıza çıkıyorlar. Diğer tüm detaylar için sizler de hemen şimdi harekete geçebilir ve hizmet türü ile birlikte şehir seçimi yaparak talep oluşturabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Niğde Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Niğde Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Niğde Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Niğde Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Niğde Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL