Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel temizlik hizmetleri için en doğru adreslerden birinde yer alıyorsunuz. Temizlike.com bünyesinde hizmet vermeye devam eden Niğde temizlik ekibi, bu konuda başarılı çalışmalara imza atıyor ve yüzünüzü güldürecek detaylar ile birlikte sizleri mutlu etmeye çalışıyoruz. 81 ilde devam eden bu hizmetlerden sizler de faydalanabilir ve taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.

Niğde temizlik ekibi, kurum içi eğitimler ile birlikte kendini geliştiren ve daha donanımlı bir şekilde karşınıza çıkan isimlerden oluşuyor. Sahip olduğumuz bu güçlü kadro sayesinde bir adım daha öndeyiz ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermeye özen gösteriyoruz.

Bu kalabalık kadro ile birlikte yaşam alanlarınızı daha hızlı bir şekilde çok daha sağlıklı hale getiriyor ve taleplerinize doğrudan yanıt vermeyi başarıyoruz. Hemen şimdi online randevu alabilir ve sizler de adımlarınızı atabilirsiniz. Sektördeki rekabet ortamını lehine çeviren firmalardan biriyiz ve bunu da başarılı şekilde yerine getiriyoruz.

Uyun Fiyatlar ile…

Rakamlar, hepimiz için önemli ve ne yazık ki temizlik sektöründe servet isteyen firmaların sayısı da bir hayli fazla. Bizim amacımız ise sunulan hizmeti daha uygun rakamlar ile karşınıza çıkartmak ve bunu başarılı bir şekilde yerine getirmektir. Hemen şimdi randevu alarak bu hizmetten faydalanabilir ve daha ekonomik fiyatlar ile hizmet alma şansı elde edebilirsiniz.

Sektördeki diğer firmalar ile rakamsal anlamda bir kıyaslama yaptığınızda ne demek istediğimizi sizler de çok iyi anlayacaksınız. Profesyonel kadromuz her daim hazır ve bu konuda en iyisi olarak karşınıza çıkıyorlar. Diğer tüm detaylar için sizler de hemen şimdi harekete geçebilir ve hizmet türü ile birlikte şehir seçimi yaparak talep oluşturabilirsiniz.

Niğde Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Titiz Niğde Temizlik ŞirketiAşağı Kayabaşı Mahallesi
Manolya Apartmanı
Menemen Sokak 46/2
Teklif Al
Tuncer Dış Cephe Temizliği ve Cam SilmeSelçuk Mahallesi
Deniz Sokak 51100
Teklif Al
Işıl Ev Temizlik FirmasıBalhasan, aydoğan ap.no2, Cullaz Sk., 51100Teklif Al
Kamer İlaçlamaSaruhan Mah. Ece Sok. 2Teklif Al
Niğde Halı YıkamaŞahin Ali Mahallesi Eski Kayseri Yolu Shell Petrol Altı No 125/1 Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Niğde ev temizliği şirketleri nelerdir?

Niğde şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Niğde temizlik firmasını size yönlendirelim.

Niğde ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Niğde değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Niğde şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Niğde şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Niğde ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Niğde ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Niğde Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Niğde Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Niğde ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Niğde ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL