Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ödemiş Temizlik

İzmir ve ilçelerinde faaliyet gösteren ve Ödemiş temizlik ekibi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamıza sizleri de davet ediyoruz. Fark yaratan bir kadro kalitesi söz konusu ve zaten iletişime geçip hizmet aldığınızda bunu sizler de kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Yaşam alanlarınızı daha temiz ve daha kusursuz bir seviyeye taşımak adına buradayız ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Ödemiş temizlik hizmetleri hakkında merak edilen tüm sorulara temizlike.com üzerinden yanıt veriyor ve sizleri memnun etmeyi başarıyoruz. Herhangi bir şekilde güven sorunu yaşamayacaksınız ve zaten kullanıcı yorumlarını incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz.

Ödemiş temizlik ekibi, ekonomik rakamlar ile hizmet veriyor ve bir kıyas yaptığınızda sektörün en uygun fiyatları ile karşı karşıya geleceksiniz. Bununla gurur duyuyoruz ve insanların bizi tercih ediyor olmalarının en önemli nedenlerinden bir tanesi de kesinlikle budur.

Deneyim Sahibi Kadro!

Kadro kalitesi bakımından özel bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Eğer incelemelerinizi yaparsanız bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Heyecan verici bir deneyime tanıklık etmek ve daha da önemlisi uygun rakamlar ile kaliteli temizlik hizmeti almak isterseniz hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz.

Ödemiş temizlik ve diğer personel kadrosuna da yine temizlike.com üzerinden erişim sağlayabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Profesyonel kadromuz ile birlikte uygun rakamlar eşliğinde bir hizmet sunmak adına buradayız ve sektörün en popüler firması olduğumuzu da söyleyebiliyoruz. Zirvede yer almak gerçekten büyük sorumluluklar gerektiriyor ve bizler bu sorumluluğun altından kalkabilecek donanıma ve güce sahibiz. Hemen şimdi bu ailede yerinizi alabilir ve taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Ödemiş Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Ödemiş Böcek İlaçlamaKuvvetli Mah. Cemal Kale Sok. 1 Ödemiş, İzmirTeklif Al
Cansu – Ev Temizlik Şirketiİsmet Kaptan Mah. 1362 Sok. 26 Konak, İzmirTeklif Al
Ödemiş İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeAlsancak Mah. 1483. Sok. 33/A (Alsancak Pazar Sokağı) Konak, İzmirTeklif Al
Ödemiş Halı Yıkamaİnönü Mah. Sipahi Sok. 14 Ödemiş, İzmirTeklif Al
Ödemiş Kuru TemizlemeAkıncılar Mah. Şair Eşref Sok. 4 Ödemiş, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ödemiş ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ödemiş şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ödemiş temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ödemiş ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ödemiş değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ödemiş şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ödemiş şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ödemiş ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ödemiş ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.



Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ödemiş Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ödemiş Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ödemiş ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ödemiş ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL