Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Onikişubat nüfus olarak Kahramanmaraş’nın en kalabalık ilçesidir. Kahramanmaraş Onikişubat tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Onikişubat ev temizliği yaptırmak Hürriyet Mah. 34049. Sok. B2 Yaşamkent Sitesi Onikişubat   Kahramanmaraş adresinde yer alan Aksu temizlik şirketine 05443445746 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Şazi Bey Mah. 64014. Sok. Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş adresinde yer alan  AYTUNA temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 03442351221 olarak sistemde kayıtlıdır, Ahmet Tanzim yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Kahramanmaraş Onikişubat böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında ANG Böcek ve Haşere ilaçlama gelmektedir. Şehit Evliya Mah. Nur Sultan Nazarbayev Blv. 45 Onikişubat, Kahramanmaraş adresine giderek ya da 03442212620 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Onikişubat halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Üngüt Mah. 71069. Sok. 53/B Onur Sit. B Blok Onikişubat, Kahramanmaraş  adresinde yer alan  ÖZEN  halı yıkama şirketinden   05353050909 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Onikişubat’de kuru temizleme hizmeti veren LİYA CLEAN kuru temizleme, Akif İnan Mah. İsmet Karaokur Blv. 23/A Onikişubat, Kahramanmaraş adresinde yer almaktadır. 03442163031 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Onikişubat Temizlik Firmaları

 

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Onikişubat Böcek İlaçlamaŞazi Bey Mah. 64014 Sok. 28 Onikişubat, KahramanmaraşTeklif Al
HASEL TİCARET – Ev Temizlik ŞirketiŞazi Bey Mah. 1. Toptancılar Cad. 71 Kahramanmaraş Merkez, KahramanmaraşTeklif Al
CARBON – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeMimar Sinan Mah. 48035. Sok. 20/A Kahramanmaraş Merkez, KahramanmaraşTeklif Al
EFE - Dış Cephe YıkamaSelçuklu Mah. 58037. Sok. 2 Yağmur Sit. B Blok Onikişubat, KahramanmaraşTeklif Al
Onikişubat Halı YıkamaHayrullah Mah. 47. Sok. 12 Onikişubat, KahramanmaraşTeklif Al
Onikişubat Kuru TemizlemeŞazi Bey Mah. Haydar Aliyev Blv. 3 Piazza AVM Onikişubat, KahramanmaraşTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Onikişubat ev temizliği şirketleri nelerdir?

Onikişubat şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Onikişubat temizlik firmasını size yönlendirelim.

Onikişubat ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Onikişubat değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Onikişubat şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Onikişubat şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Onikişubat ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Onikişubat ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Onikişubat Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Onikişubat Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Onikişubat ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Onikişubat ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL