Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Karadeniz Bölgesinde de varız ve hatta ülkemizin 81 ilinde hizmetlerimize devam ediyoruz: temizlik sektörü, yakından tanıdığımız ve hatta hakim olduğumuz sektörlerden bir tanesidir ve bu konuda başarılı işlere imza atıyoruz. Ordu temizlik kadrosunu incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Ordu temizlik ekibi, temizlike.com bünyesindeki çalışmalarını sürdürüyor ve bu çalışmalar doğrultusunda daha geniş kitlelere ulaşıyor. Profesyonel ekip ile birlikte insanların ne istediğini biliyor ve bu isteklere doğrudan yanıt vermeye özen gösteriyoruz. Sektördeki diğer firmalar ile bir kıyas yaptığınızda neden zirvede olduğumuzu ve neden insanların bizi tercih ettiklerini daha iyi anlamış olacaksınız.

Ordu temizlik hizmetlerini genele yaymak ve ülkenin tüm illerinde hizmet sunmak gibi bir çabamız vardı ve sektöre adım attığımız günden bu yana bunun için gayret gösteriyoruz. An itibarıyla başarılı olduğumuzu da belirtmek isteriz ve artık bize her noktadan erişim sağlayabiliyorsunuz. Taleplerinizi online olarak iletebilir ve dilediğiniz an randevu alabilirsiniz.

Hızlı Randevu Ayrıcalığı

Personel kadrosu ile görüşme yapmak zorunda değilsiniz ya da telefon ile arama zorunluluğunuz da bulunmuyor. Ofislerimizi ziyaret edip zaman kaybı yaşamanızı da istemiyoruz. Bilgisayar ya da cep telefonlarınızı kullanarak tek bir tık ile randevu alabileceksiniz. Temizlike.com tarafından sunulan bu ayrıcalık ile birlikte sizler de beklentilerinize daha hızlı bir şekilde yanıt alabiliyorsunuz.

Hemen şimdi şehir seçimi ve sonrasında hizmet türü seçimi yaparak onay verebilir ve ön ödeme şartı olmadan sizler de randevu alabilirsiniz. Beklentilerinize her konuda yanıt veren özel bir aileyiz ve bu ailede sizleri de görmek istiyoruz. Detaylı bilgi için web sitemize göz atmanız yeterli olacaktır.

Ordu Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Arge - Ev TemizliğiYeni Mah. Şehit Polis Aydın Güler Sk. No: 55/A AltınorduTeklif Al
As – Dış Cephe TemizlikAtatürk Mah. Uğur Sok. 2/A Ünye 52300, OrduTeklif Al
MD – İşyeri TemizlikMustafakemalpaşa Mah. Ahmet Cevat Güvenkaya Cad. 16 K:3 D:3 Fatsa 52400, OrduTeklif Al
Özgürtem- Apartman TemizliğiŞarkiye Mah. Süleyman Felek Cad. 7 Altınordu, OrduTeklif Al
Gözde – Gündelikçi Bayan Servisi Şarkiye Mah. Hacı Mustafa Katırcıoğlu Sok. 15 D:1Teklif Al
Rüzgar – İnşaat SonrasıŞarkiye Mah. Sırrı Paşa Cad. Çapulacılar Sok. 11Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ordu ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ordu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ordu temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ordu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ordu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ordu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ordu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ordu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ordu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ordu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ordu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ordu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ordu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL