Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Ordu Temizlik

Karadeniz Bölgesinde de varız ve hatta ülkemizin 81 ilinde hizmetlerimize devam ediyoruz: temizlik sektörü, yakından tanıdığımız ve hatta hakim olduğumuz sektörlerden bir tanesidir ve bu konuda başarılı işlere imza atıyoruz. Ordu temizlik kadrosunu incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Ordu temizlik ekibi, temizlike.com bünyesindeki çalışmalarını sürdürüyor ve bu çalışmalar doğrultusunda daha geniş kitlelere ulaşıyor. Profesyonel ekip ile birlikte insanların ne istediğini biliyor ve bu isteklere doğrudan yanıt vermeye özen gösteriyoruz. Sektördeki diğer firmalar ile bir kıyas yaptığınızda neden zirvede olduğumuzu ve neden insanların bizi tercih ettiklerini daha iyi anlamış olacaksınız.

Ordu temizlik hizmetlerini genele yaymak ve ülkenin tüm illerinde hizmet sunmak gibi bir çabamız vardı ve sektöre adım attığımız günden bu yana bunun için gayret gösteriyoruz. An itibarıyla başarılı olduğumuzu da belirtmek isteriz ve artık bize her noktadan erişim sağlayabiliyorsunuz. Taleplerinizi online olarak iletebilir ve dilediğiniz an randevu alabilirsiniz.

Hızlı Randevu Ayrıcalığı

Personel kadrosu ile görüşme yapmak zorunda değilsiniz ya da telefon ile arama zorunluluğunuz da bulunmuyor. Ofislerimizi ziyaret edip zaman kaybı yaşamanızı da istemiyoruz. Bilgisayar ya da cep telefonlarınızı kullanarak tek bir tık ile randevu alabileceksiniz. Temizlike.com tarafından sunulan bu ayrıcalık ile birlikte sizler de beklentilerinize daha hızlı bir şekilde yanıt alabiliyorsunuz.

Hemen şimdi şehir seçimi ve sonrasında hizmet türü seçimi yaparak onay verebilir ve ön ödeme şartı olmadan sizler de randevu alabilirsiniz. Beklentilerinize her konuda yanıt veren özel bir aileyiz ve bu ailede sizleri de görmek istiyoruz. Detaylı bilgi için web sitemize göz atmanız yeterli olacaktır.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ordu Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ordu Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ordu Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Ordu Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Ordu Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL