Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ortahisar nüfus olarak Trabzon’un en kalabalık ilçesidir. Trabzon Ortahisar tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Ortahisar ev temizliği yaptırmak isteyenler Yalı Mah. Devlet Sahil Yolu Cad. 201 Trabzon Merkez, Trabzon adresinde yer alan HNG temizlik şirketine 04622234430 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Çarşı Mah. Uzun Sok. 92 Yavuz Selim İş Mrk. K:2 Trabzon Merkez, Trabzon adresinde yer alan  Buse  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04623224593 olarak sistemde kayıtlıdır, Kudret Alkan yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Trabzon Ortahisar böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Uzman böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Aydınlıkevler Mah. Aşikar Sok. 4/A Ortahisar, Trabzon adresine giderek ya da 04622236656  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Ortahisar halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Değirmendere Mah. Erzurum Yolu Cad. 68 Ortahisar 0 Trabzon adresinde yer alan  EZGİ  halı yıkama şirketinden 04623255408 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Ortahisar’de kuru temizleme hizmeti veren DRY SERVICE kuru temizleme, Toklu Mah. Yavuz Selim Blv. 272 Ortahisar, Trabzon adresinde yer almaktadır. 04622211222 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Ortahisar Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Ortahisar Böcek İlaçlamaYalıncak Mah. İstiklal Cad. Ortahisar, TrabzonTeklif Al
Eylül – Ev Temizlik Şirketiİskenderpaşa Mah. Taksim Cad. 13 Dk:10 Ortahisar, TrabzonTeklif Al
BÜYÜKKOLLAR – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeYenicuma Mah. Dervişpaşa Sok. 2 Trabzon MerkezTeklif Al
Ortahisar Halı YıkamaSoğuksu Mah. Atak Sok. 4 Ortahisar 59000, TrabzonTeklif Al
Ortahisar Kuru TemizlemeKemerkaya Mah. Kahramanmaraş Cad. Meydan Hamam Sok. 18 Doktorlar İşh. Ortahisar, TrabzonTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Ortahisar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Ortahisar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Ortahisar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Ortahisar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Ortahisar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Ortahisar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Ortahisar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Ortahisar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Ortahisar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Ortahisar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Ortahisar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Ortahisar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Ortahisar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL