Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Güvenilir, deneyim sahibi ve kendini bu alanda geliştirmeye arzulu bir kadro ile karşınızdayız. Osmaniye temizlik aramalarınıza daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yanıt vermek adına çıktığımız bu yolda başarılı işlere imza attık ve zaten sizler de hizmet aldığınızda bu konuda ne denli gerçekçi olduğumuzu daha iyi anlamış olacaksınız.

Osmaniye temizlik kadrosu günden güne büyüyor ve bu gelişimi yakından takip etmek isterseniz eğer temizlike.com adresini detaylı bir şekilde incelemeniz yeterli olacaktır. Ev temizliği ile başladığımız bu yolculukta an itibarıyla daha zengin ve geniş bir hizmet yelpazesine ulaşmış durumdayız ve aldığımız tepkiler de bizleri fazlasıyla mutlu ediyor.

Bina temizliği ile birlikte inşaat sonrası temizlik gibi ayrıcalıklar da yine bu adreste karşınıza çıkıyor ve sizlere güvenilir bir biçimde servis ediliyor. Randevularınızı online olarak alabilirsiniz ve işlemlerinizin tümünü de yine dijital ortam aracılığı ile yerine getirme şansına sahipsiniz. Ekibimize ulaştığınız andan itibaren harekete geçiyor ve zaman kaybı yaşamamaya özen gösteriyoruz. Zamanı lehinize çevirecek olan bu kadro haftanın her günü hizmet veriyor ve sizleri memnun etmek adına elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Osmaniye temizlik hizmetleri için ön ödeme yapmayacağınızı biliyor muydunuz? Bu detayı da sizinle paylaşmak isteriz ve hali hazırda bu ayrıcalığı sunan ender firmalardan biri olduğumuzu da hatırlatalım. Ön ödeme yapmadan talep oluşturabilir ve gün içerisinde temizlik hizmeti alabilirsiniz. Diğer tüm detaylar için web sitemizi inceleyebilir ya da dilerseniz personel kadromuz ile görüşme yapmak adına bizleri cep telefonu aracılığı ile harekete geçirebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve çok daha fazla detay için hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz.

Osmaniye Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
İnci Halı Yıkama ŞirketiRaufbey Mah.. 9542 Sk.. No:62 Mithatpaşa İlköğretim Okulu Civarı, 80000 OsmaniyeTeklif Al
Koçyiğit Günlük Ev Temizliği FirmasıRaufbey Mahallesi Alparslan Türkeş Cd. No: 80/ATeklif Al
Osmaniye Buharlı Koltuk YıkamaFakıuşağı Mahallesi
Dereobası Caddesi
80010
Teklif Al
Reis İşyeri Temizlikİstiklal Mahallesi Şehit Mehmet Eroğlu Caddesi 5068 sokak, 80000 OsmaniyeTeklif Al
Focuspest İlaçlamaRaufbey mahallesi 9552 Sokak No 49/C Merkez /Osmaniye Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Osmaniye ev temizliği şirketleri nelerdir?

Osmaniye şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Osmaniye temizlik firmasını size yönlendirelim.

Osmaniye ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Osmaniye değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Osmaniye şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Osmaniye şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Osmaniye ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Osmaniye ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Osmaniye Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Osmaniye Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Osmaniye ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Osmaniye ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL