Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Polatlı Temizlik

Ankara şehrinde hizmet veren Polatlı temizlik kadrosu, bu sektörü yakından tanıyan ve deneyimlerini paylaşmaktan hiçbir şekilde çekinmeyen özel isimleri karşınıza çıkartacaktır. Kaliteli temizlik hizmetini kısa süre içerisinde daha fazla insana daha uygun rakamlar ile ulaştırmak gibi bir düşünceye sahibiz ve an itibarıyla bu hedefimize de ulaşmış durumdayız.

Polatlı temizlik kadrosu, sizler için en uygun tarih ve saatte yaşam alanlarınızı ziyaret ederek sağlıklı bir çalışma ortaya koyuyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi bu hizmeti en uygun rakamlar eşliğinde sizlere sunuyoruz. İncelemelerinizi yapmak ve hakkımızda daha fazla bilgi edinmek isterseniz eğer temizlike.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Polatlı temizlik ekibi ile birlikte uzunca bir süredir çalışıyor ve hizmet veriyoruz. Kurum içi eğitim desteği ile birlikte bu kadro çok daha özverili ve başarılı bir görüntü sergiliyor. Sektördeki diğer ekipler ile bir kıyas yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Profesyonel temizlik hizmetleri için doğru adreste olduğunuzu düşünüyoruz ve rakamlar konusunda da tatmin edici değerler karşınıza çıkacaktır.

Online Randevu

Ankara halkına temizlik hizmeti sunmaya devam ediyor ve zamanı lehinize çeviriyoruz. Bunu yaparken temizlike.com adresini kullanıyor ve tek bir tık ile işlem yapmanıza fırsat veriyoruz. Şehir seçip hizmet türünü belirlediğiniz takdirde sizler de randevu kaydını oluşturmuş olacaksınız.

Polatlı temizlik ekibi en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecek ve randevu onayı alındıktan hemen sonra süreç başlatılacaktır. Diğer tüm detaylar için sizler de personel kadromuz ile iletişim kurabilir ve sormak istediğiniz soruları doğrudan iletebilirsiniz. Dilerseniz web sitemizden de yardım alabilir ve ön yargılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Polatlı Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Polatlı Böcek İlaçlamaZafer Mah. Başak Cad. 18/B Polatlı, AnkaraTeklif Al
Pırlanta – Ev Temizlik ŞirketiCumhuriyet Mah. Ankara Cad. 33 K:3 Polatlı, AnkaraTeklif Al
Özgüven – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeMürsel Uluç Mah. 970. Sok. 21 Oran, Çankaya, AnkaraTeklif Al
NC GRUP - Gündelikçi KadınlarHilal Mah. Hollanda Cad. 38 D:1 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Polatlı Halı YıkamaGülveren Mah. Asena Cad. 20 Yeni San. Sit. Polatlı, AnkaraTeklif Al
Polatlı Kuru TemizlemeCumhuriyet Mah. Altay Cad. 26/C Polatlı, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Polatlı ev temizliği şirketleri nelerdir?

Polatlı şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Polatlı temizlik firmasını size yönlendirelim.

Polatlı ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Polatlı değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Polatlı şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Polatlı şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Polatlı ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Polatlı ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Polatlı Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Polatlı Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Polatlı ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Polatlı ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL