Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Pursaklar Temizlik

Hizmet haritamızı genişletmek ve daha kalabalık bir müşteri portföyü yaratabilmek adına bu sektörde önemli işlere imza atıyoruz. Pursaklar temizlik ekibi ile sınırlamak yerine tüm Türkiye’de hizmet vermeyi tercih ettik ve bu alanda başarılı işlere imza attık. Sizler de temizlike.com adresini incelediğinizde bu başarı örneğini daha net bir şekilde göreceksiniz.

Temizlik hizmetlerinde kadro kalitesinin ve kullanılan ürünlerin büyük bir önem arz ettiğini düşünüyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Pursaklar temizlik ekibinden sizler de hizmet alabilir ve yaşam alanlarınızı bir adım daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Sağlıklı ve temiz bir alanda oturmak ve yaşam sürmek herkes için önemlidir ve bunun için de düzenli olarak temizlik çalışması yapmanız gerekiyor. Buna vaktiniz yoksa ya da fiziksel olarak kendinizi yorgun hissediyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pursaklar temizlik ekibimiz haftanın her günü siz değerli dostlarımıza hizmet veriyor ve bu işi gerçekten layıkıyla yerine getiriyor.

Deneyim Sahibi Kadro

Kadro kalitesi bakımından bu sektörde bir adım daha önde olduğumuzu düşünüyoruz. İncelemelerinizi yaparsanız eğer sizler de bizimle aynı fikirde olacak ve sık sık temizlik hizmeti almak isteyeceksiniz.

Pursaklar temizlik ekibine dair diğer tüm detayları öğrenmek ve bilgi almak isterseniz eğer hemen şimdi temizlike.com adresini inceleyebilir ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Sizlere profesyonel bir kadro sunuyoruz ve bu kadro, kurum içi eğitim çalışmaları ile birlikte kendini her geçen gün biraz daha geliştiriyor. Bir kez temizlik hizmeti aldıktan sonra bu ekibi düzenli olarak tercih edeceğinizi düşünüyor ve bu konuda kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Hemen şimdi harekete geçebilir ve dilerseniz talep oluşturabilirsiniz.

Pursaklar Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Pursaklar Böcek İlaçlamaMerkez Mah. Saray Sok. 6 Pursaklar, AnkaraTeklif Al
Hızır – Ev Temizlik ŞirketiMerkez Mah. Belediye Cad. Şalgam Sok. 10/C Oğuzkent Sit. Mimar Sinan, Pursaklar, AnkaraTeklif Al
KEMAL ÇAĞLAR – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSaray Fatih Mah. Turgut Özal Blv. 16 Pursaklar, AnkaraTeklif Al
Pursaklar Halı YıkamaMerkez Mah. Yunus Emre Cad. 46/A Pursaklar, AnkaraTeklif Al
Pursaklar Kuru TemizlemeFatih Mah. Belediye Cad. 21/C (Vakıfbank Yanı) Pursaklar, Keçiören, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Pursaklar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Pursaklar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Pursaklar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Pursaklar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Pursaklar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Pursaklar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Pursaklar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Pursaklar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Pursaklar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Pursaklar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Pursaklar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Pursaklar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Pursaklar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL