Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Rize Temizlik

Karadeniz Bölgesinin en popüler temizlik firmalarından biri olarak siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Temizlike.com bünyesinde devam eden çalışmalarımız, yalnızca Karadeniz’de değil, tüm bölgelerde aktif edilmiş durumda. Bina temizliğinden ofis temizliğine kadar ve hatta son dönemde eşya yıkama hizmetlerine kadar genişletildi. Aldığımız geri dönüşler, yaptığımız bu işin ne denli kaliteli ve güvenilir olduğunu bizlere daha net bir şekilde gösteriyor. Rize temizlik kadromuza bizler de güveniyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi bunu geri dönüşler sayesinde daha net bir şekilde anlamış oluyoruz.

Yaşam alanlarınızın detaylı bir bakıma ve temizliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız eğer hemen şimdi Rize temizlik ekibi ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Sizlere zaman kaybı yaşatmamak adına buradayız ve dijital dünya aracılığı ile randevu almanızı mümkün hale getiriyoruz. Kalabalık bir çalışma kadrosuna sahibiz ve bu kadro sayesinde daha hızlı hareket etme fırsatı elde ediyoruz. Merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza detaylı bir şekilde yanıt almak istiyorsanız eğer sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve görüşme yapabilirsiniz.

Rize temizlik kadrosunda çok özel ve önemli isimler yer alıyor ve bu isimleri tanımak adına web sitemizi de inceleme altına alabilirsiniz. Sunduğumuz temizlik hizmetlerinde ekonomik rakamlar belirliyor ve bütçe olarak da müşterilerimizi hiçbir şekilde zorlamıyoruz.

Dilediğiniz zaman randevu alabiliyorsunuz ve bunu web sitemiz aracılığı ile yerine getirebileceğinizi de artık çok daha iyi biliyor olmalısınız. Beklentilerinize zaman ve verimlilik konusunda olduğu gibi rakamlar konusunda da yanıt veriyor ve mutlu müşteriler yaratıyoruz. Yaşayacağınız herhangi bir sorun durumunda sıkıntılarınızı ilettiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde sorunu çözeceğimizin sözünü de veriyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Rize Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Rize Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Rize Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Rize Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Rize Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL