Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Karadeniz Bölgesinin en popüler temizlik firmalarından biri olarak siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Temizlike.com bünyesinde devam eden çalışmalarımız, yalnızca Karadeniz’de değil, tüm bölgelerde aktif edilmiş durumda. Bina temizliğinden ofis temizliğine kadar ve hatta son dönemde eşya yıkama hizmetlerine kadar genişletildi. Aldığımız geri dönüşler, yaptığımız bu işin ne denli kaliteli ve güvenilir olduğunu bizlere daha net bir şekilde gösteriyor. Rize temizlik kadromuza bizler de güveniyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi bunu geri dönüşler sayesinde daha net bir şekilde anlamış oluyoruz.

Yaşam alanlarınızın detaylı bir bakıma ve temizliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız eğer hemen şimdi Rize temizlik ekibi ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Sizlere zaman kaybı yaşatmamak adına buradayız ve dijital dünya aracılığı ile randevu almanızı mümkün hale getiriyoruz. Kalabalık bir çalışma kadrosuna sahibiz ve bu kadro sayesinde daha hızlı hareket etme fırsatı elde ediyoruz. Merak ettikleriniz varsa ve sorularınıza detaylı bir şekilde yanıt almak istiyorsanız eğer sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve görüşme yapabilirsiniz.

Rize temizlik kadrosunda çok özel ve önemli isimler yer alıyor ve bu isimleri tanımak adına web sitemizi de inceleme altına alabilirsiniz. Sunduğumuz temizlik hizmetlerinde ekonomik rakamlar belirliyor ve bütçe olarak da müşterilerimizi hiçbir şekilde zorlamıyoruz.

Dilediğiniz zaman randevu alabiliyorsunuz ve bunu web sitemiz aracılığı ile yerine getirebileceğinizi de artık çok daha iyi biliyor olmalısınız. Beklentilerinize zaman ve verimlilik konusunda olduğu gibi rakamlar konusunda da yanıt veriyor ve mutlu müşteriler yaratıyoruz. Yaşayacağınız herhangi bir sorun durumunda sıkıntılarınızı ilettiğiniz takdirde en kısa süre içerisinde sorunu çözeceğimizin sözünü de veriyoruz.

Rize Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Gül – Rize Temizlik ŞirketiMüftü mahallesi Seyran sokak no:2Teklif Al
Vira – Ev TemizlikCumhuriyet Caddesi Merkez mahallesi No:120/B Fındıklı / RizeTeklif Al
Akmehmet – İşyeri TemizlikYenişehir Caddesi RizeTeklif Al
Kaçkar - Rize İlaçlama FirmasıKaçkar Haşere İlaçlama, İslampaşa Mahallesi, N:1/B, MERKEZ, Barbaros Sk., 53100 RizeTeklif Al
Elvin – Rize Halı Yıkama FabrikasıReşadiye Mah. Saraç sokak No:8/A RİZE Merkez Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Rize ev temizliği şirketleri nelerdir?

Rize şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Rize temizlik firmasını size yönlendirelim.

Rize ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Rize değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Rize şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Rize şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Rize ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Rize ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Rize Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Rize Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Rize ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Rize ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL