Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Sakarya Temizlik

Ülke genelinde en güvenilir ve en uygun fiyatlı temizlik hizmetlerini sunabilmek adına çıktığımız bu yolculukta, kusursuz bir ilerleme kaydettik ve siz değerli dostlarımızın taleplerine uygun şekilde hareket ediyoruz. Bu hareketliliği yakından takip etmek ve daha da önemlisi fayda sağlamak adına sizler de adımlarınızı atabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz. Sakarya temizlik ailesinden alacağınız hizmetlerde herhangi bir problem yaşamayacaksınız ve emin olun sizler de fayda sağlayacaksınız.

Sakarya temizlik çalışmaları hakkında merak edilenleri temizlike.com adresine de taşıyor ve müşterilerimizi dijital ortam aracılığı ile de bilgi sahibi yapıyoruz. Randevularınızı da yine online olarak alabiliyor ve zamanı lehinize çeviriyorsunuz. Her türlü soru ve sorun durumunda imdadınıza yetişecek bir yönetici kadrosunun olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Sakarya temizlik ekibi, adres bilgilerinizi ilettiğiniz takdirde kısa süre içerisinde hazırlıklarını tamamlıyor ve yola koyuluyor. Sizler için en uygun tarih ve saat hangisi ise belirlenen zaman dilimlerinde ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Zamana kıymet veren ve müşteri memnuniyetini öncelik belirleyen bu kadro sayesinde sizler de özlediğiniz ve arzu ettiğiniz temizlik hizmetini almış olacaksınız.

Dip Köşe Temizlik!

Bu konuda fazla ciddiyiz ve hassasiyet gösteriyoruz… Sakarya temizlik ekibi, işini severek yapıyor ve yaşam alanlarınızı kusursuz bir hale getirmek için ekstra çaba sarf ediyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ve daha da önemlisi temizlik hizmeti aldığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Diğer tüm detaylar için ya da sorularınıza yanıt almak adına personel kadromuz ile iletişim kurabilirsiniz. Samimi, sıcak kanlı ve bir o kadar da profesyonel kadromuz sayesinde bu alanda en başarılı firma olmayı da hak ettiğimizi düşünüyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sakarya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sakarya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sakarya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Sakarya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Sakarya Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL