Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ülke genelinde en güvenilir ve en uygun fiyatlı temizlik hizmetlerini sunabilmek adına çıktığımız bu yolculukta, kusursuz bir ilerleme kaydettik ve siz değerli dostlarımızın taleplerine uygun şekilde hareket ediyoruz. Bu hareketliliği yakından takip etmek ve daha da önemlisi fayda sağlamak adına sizler de adımlarınızı atabilir ve randevu talebi oluşturabilirsiniz. Sakarya temizlik ailesinden alacağınız hizmetlerde herhangi bir problem yaşamayacaksınız ve emin olun sizler de fayda sağlayacaksınız.

Sakarya temizlik çalışmaları hakkında merak edilenleri temizlike.com adresine de taşıyor ve müşterilerimizi dijital ortam aracılığı ile de bilgi sahibi yapıyoruz. Randevularınızı da yine online olarak alabiliyor ve zamanı lehinize çeviriyorsunuz. Her türlü soru ve sorun durumunda imdadınıza yetişecek bir yönetici kadrosunun olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Sakarya temizlik ekibi, adres bilgilerinizi ilettiğiniz takdirde kısa süre içerisinde hazırlıklarını tamamlıyor ve yola koyuluyor. Sizler için en uygun tarih ve saat hangisi ise belirlenen zaman dilimlerinde ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Zamana kıymet veren ve müşteri memnuniyetini öncelik belirleyen bu kadro sayesinde sizler de özlediğiniz ve arzu ettiğiniz temizlik hizmetini almış olacaksınız.

Dip Köşe Temizlik!

Bu konuda fazla ciddiyiz ve hassasiyet gösteriyoruz… Sakarya temizlik ekibi, işini severek yapıyor ve yaşam alanlarınızı kusursuz bir hale getirmek için ekstra çaba sarf ediyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ve daha da önemlisi temizlik hizmeti aldığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Diğer tüm detaylar için ya da sorularınıza yanıt almak adına personel kadromuz ile iletişim kurabilirsiniz. Samimi, sıcak kanlı ve bir o kadar da profesyonel kadromuz sayesinde bu alanda en başarılı firma olmayı da hak ettiğimizi düşünüyoruz.

Sakarya Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Tekno – Ev Temizlik HizmetiSemerciler Mahallesi Çark Caddesi No:123 AdapazarıTeklif Al
DKD – Ofis TemizlikKöprübaşı, Damla Sk. No:13, 54130 Serdivan/SakaryaTeklif Al
Güniken – İşyeri TemizlikCumhuriyet Mah. Kiraz Sk. No: 2 K: 1 Adapazarı / Sakarya Teklif Al
Sofuoğlu – Halı Yıkama ve Koltuk TemizliğiErenler Mh. Değirmen Cd. Çevik Kuvvet Yanı No:52 ErenlerTeklif Al
Tuğra – İnşaat SonrasıVatan Mah. 4241 Sok. No: 8/1 Serdivan - SAKARYA Teklif Al
Akpack TemizlikKurtuluş Mah. Kent İş Merkezi Pasajı No: 24 Adapazarı / SakaryaTeklif Al
Işıl Halı YıkamaErenler Merkez Mahallesi, 1061 Sokak, No:Teklif Al
Şenol – Fabrika Temizlik HizmetiKavaklar Caddesi Sürekçioğlu Pasajı Kat: 1 No: 65 Adapazarı Teklif Al
Berksen – Hastane Temizliği Topça E Blok No: 7 Erenler / AdapazarıTeklif Al
Miss PacPapuççular Mah. Çıracılar Cad. No: 29/1Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sakarya ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sakarya şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sakarya temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sakarya ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sakarya değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sakarya şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sakarya şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sakarya ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sakarya ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sakarya Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sakarya Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sakarya ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sakarya ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL