Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Samsun Temizlik

Karadeniz Bölgesinin tamamında hizmet veren firmamız, yelpazeyi her geçen gün biraz daha büyütüyor ve ülke geneline hizmet veriyor. 81 ilde bizleri bulabilecek ve taleplerinizi doğrudan ulaştırabileceksiniz. Samsun temizlik ekibi de yine temizlike.com bünyesinde hizmet veren gruplardan bir tanesi ve bu alanda en iyi isimler ile çalıştığımızı da belirtmek isteriz.

Temizlik çalışmalarına yüksek rakamlar ödemek istemiyorsanız eğer sizler de hiç tereddüt etmeden firmamıza ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Samsun temizlik personel kadrosunu detaylı bir şekilde incelemek için yapmanız gereken tek şey web sitemizi ziyaret etmek olacaktır. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ülke genelinde çalışmalarımız devam ediyor ve insanların özlediği temizlik hizmetlerini de an be an sunmaya gayret ediyoruz.

Detaylı bilgi alabilir ve eğer dilerseniz online olarak randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Beklentilerinize doğrudan yanıt vermek ve yüzlerinizi güldürmek adına buradayız. Deneyim sahibi kadro ile birlikte yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir hale getiriyor ve gün sonunda teslim ediyoruz.

Dijital Randevu

Birçok firmanın başaramadığını gerçekleştiriyor ve randevularınızı online olarak iletmenizi sağlıyoruz. Bu sayede sizler de zaman kaybı yaşamayacak ve zamanı lehinize çevireceksiniz. Her geçen gün daha iyisini sunabilmek adına elimizden geleni yapıyor ve sizleri memnun etmek için çabalıyoruz.

Randevu oluştururken herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacağınızı da hatırlatmak isteriz ve en güven verici detaylardan bir tanesi de kesinlikle budur. Hizmet vermeden ödeme istemiyor ve sizleri bu konuda da rahatlatmaya çalışıyoruz. Dilediğiniz an randevu taleplerinizi oluşturabilir ve sizler de bu ekipten hizmet alabilirsiniz. Sizleri mutlu etmek ve profesyonel temizlik hizmeti sunmak adına buradayız ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Samsun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Samsun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Samsun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Samsun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Samsun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL