Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


%45 İNDİRİMLİ SAMSUN EV, OFİS TEMİZLİĞİ: 0532 300 71 52

Karadeniz Bölgesinin tamamında hizmet veren firmamız, yelpazeyi her geçen gün biraz daha büyütüyor ve ülke geneline hizmet veriyor. 81 ilde bizleri bulabilecek ve taleplerinizi doğrudan ulaştırabileceksiniz. Samsun temizlik ekibi de yine temizlike.com bünyesinde hizmet veren gruplardan bir tanesi ve bu alanda en iyi isimler ile çalıştığımızı da belirtmek isteriz.

Temizlik çalışmalarına yüksek rakamlar ödemek istemiyorsanız eğer sizler de hiç tereddüt etmeden firmamıza ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Samsun temizlik personel kadrosunu detaylı bir şekilde incelemek için yapmanız gereken tek şey web sitemizi ziyaret etmek olacaktır. Az önce de ifade ettiğimiz gibi ülke genelinde çalışmalarımız devam ediyor ve insanların özlediği temizlik hizmetlerini de an be an sunmaya gayret ediyoruz.

Detaylı bilgi alabilir ve eğer dilerseniz online olarak randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Beklentilerinize doğrudan yanıt vermek ve yüzlerinizi güldürmek adına buradayız. Deneyim sahibi kadro ile birlikte yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir hale getiriyor ve gün sonunda teslim ediyoruz.

Dijital Randevu

Birçok firmanın başaramadığını gerçekleştiriyor ve randevularınızı online olarak iletmenizi sağlıyoruz. Bu sayede sizler de zaman kaybı yaşamayacak ve zamanı lehinize çevireceksiniz. Her geçen gün daha iyisini sunabilmek adına elimizden geleni yapıyor ve sizleri memnun etmek için çabalıyoruz.

Randevu oluştururken herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacağınızı da hatırlatmak isteriz ve en güven verici detaylardan bir tanesi de kesinlikle budur. Hizmet vermeden ödeme istemiyor ve sizleri bu konuda da rahatlatmaya çalışıyoruz. Dilediğiniz an randevu taleplerinizi oluşturabilir ve sizler de bu ekipten hizmet alabilirsiniz. Sizleri mutlu etmek ve profesyonel temizlik hizmeti sunmak adına buradayız ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Samsun Temizlik Şirketleri

Firma İsmiTelefon Numarası
Duru Temizlik (merkez şubesi)0532 300 71 52
Duru Temizlik (canik şubesi)0541 833 08 94
Duru Temizlik (atakum şubesi)0362 228 10 28
SIKÇA SORULAN SORULAR

Samsun ev temizliği şirketleri nelerdir?

Samsun şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Samsun temizlik firmasını size yönlendirelim.

Samsun ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Samsun değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Samsun şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Samsun şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Samsun ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Samsun ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Samsun Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Samsun Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Samsun ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Samsun ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL