Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sancaktepe Temizlik

Bu alanda çok daha başarılı olabilmek ve insanların isteklerine doğrudan yanıt verebilmek adına profesyonel bir kadro kurduk. Sahip olduğumuz Sancaktepe temizlik ekibi, kendi içinde en iyi isimlerden oluşuyor. Kurum içi eğitimler ile birlikte bu isimleri destekliyor ve onların gelişimine de büyük ölçüde katkıda bulunuyoruz.

Endişe edeceğiniz hiçbir durum yok ve yaşam alanlarınızın ya da ofislerinizin ne istediğini çok ama çok iyi biliyoruz. Taleplerinize deneyimli bir kadro ile yanıt verebilmek ve sizleri her anlamda memnun edebilmek adına buradayız. Sancaktepe temizlik ekibini harekete geçirmek için sizler de randevularınızı online olarak alabiliyor ve hatta sorularınızı da yine online olarak sorabiliyorsunuz.

Bu sektöre adım attığımız günden bu yana kaliteli işler yapmaya çalıştık ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. İnsanlar, ödeme yaptıkları işin karşılığında en iyisini elde etmek istiyorlar ve bu konuda fazlasıyla haklılar. Biz de temizlike.com adresi olarak bunu sağlıyor ve yerine getirmeye gayret ediyoruz.

Sancaktepe temizlik hizmetleri için randevu alabilir ve bu ekibin neler yaptığını sizler de daha detaylı bir şekilde görüntüleme şansı elde edebilirsiniz. An itibarıyla bu sektörde hizmet veren sayısız firma var ancak biz her birinin önünde yer almak ve bu süreci zirvede tamamlamak istiyoruz. Ne kadar başarılı olduğumuzu görmek isterseniz eğer incelemelerinizi hemen şimdi yerine getirebilirsiniz.

Temizlike.com ailesinden alacağınız hizmetlerde sizlere büyük bir söz veriyoruz ve çalışmalarımızdan memnun kalmanız adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Bu hassasiyeti gösteren az sayıda firmadan bir tanesiyiz ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi sizler de net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Sancaktepe Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Sancaktepe Böcek İlaçlamaAtatürk Mah. Dk:1 Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
Durupak – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeAkpınar Mah. Meltem Sok. 12/A Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
Pak Service - Dış Cephe YıkamaAkpınar Mah. Güzin Cad. 5/A Samandıra, Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
Fulltime - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriYenidoğan Mah. Bahçelievler Cad. 30 B Blok K:2 D:10 Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
HB - Gündelikçi KadınlarFatih Mah. Şehit Turan Cad. 1 Cumhuriyet, Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
Fatsa 52 - Temizlikçi Personel TeminiYunus Emre Mah. Emek Cad. 16 D:5 Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
My Grup – İnşaat SonrasıSarıgazi Mah. Mete Sok. 3 Dk:6 Sancaktepe, İstanbulTeklif Al
Sancaktepe Halı YıkamaEmek Mah. Fatih Cad. 48 Sancaktepe, İstanbul Teklif Al
Sancaktepe Kuru TemizlemeMeclis Mah. Yosun Sok. 12/A Sancaktepe, İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sancaktepe ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sancaktepe şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sancaktepe temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sancaktepe ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sancaktepe değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sancaktepe şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sancaktepe şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sancaktepe ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sancaktepe ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sancaktepe Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sancaktepe Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sancaktepe ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sancaktepe ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL