Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Türkiye’nin her noktasında şubemiz mevcut ve siz değerli dostlarımıza temizlik hizmeti sunmak adına buradayız. Şanlıurfa temizlik ve diğer tüm kadrolarımız, hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarına devam ediyor ve verdiğiniz adrese en kısa süre içerisinde ulaşıyorlar.

Ekonomik rakamlar ile alacağınız hizmetlerde herhangi bir sorun yaşamayacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız. Sizleri memnun etmek ve yaşam alanlarınızı sağlıklı bir hale getirmek adına her daim hazır durumdayız. Çalışmalarımızda kesinlikle kimyasal ürünlere yer vermiyor ve sağlığınıza zarar verebilecek her türlü detaydan kaçınıyoruz. Şanlıurfa temizlik hizmeti taleplerinizi dijital dünya aracılığı ile oluşturabilir ve bu alanda sizler de hizmet alabilirsiniz.

Sektörde çok fazla firma var ve rekabet ortamı da her geçen gün bir tık daha yukarıya taşınıyor. Bu ortamda ayakta kalmak için kesinlikle kaliteli işler yapmak durumundasınız, aksi takdirde insanlar sizi tercih etmeyecek ve sektörde yok olup gideceksiniz.

Şanlıurfa temizlik ekibimiz bunun bilincinde hareket ediyor ve zaten ortaya koyulan çalışmaları incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız. Profesyonel temizlik hizmetleri için randevularınızı dijital ortam üzerinden oluşturma şansına sahipsiniz ve an itibarıyla bunu gerçekleştiren az sayıda firmadan bir tanesiyiz.

Ön Ödeme Şartı Yok!

Hizmet almadan ödeme yapmıyorsunuz. Güven duygusunu daha güçlü kılabilmek adına buradayız ve online randevu talepleri için herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacağınızı da hatırlatmak isteriz. Sizler de güvenilir bir şekilde işlem yapabiliyor ve günün sonunda ödeme yapıyorsunuz. Hizmet aldıktan sonra yapacağınız ödemeler sayesinde güvenilir bir ortam yarattığımızı düşünüyoruz. Temizlike.com adresini incelemeniz yeterli olacaktır ve sorularınıza da bu sayede yanıt almış olacaksınız.

Şanlıurfa Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
HülyaBamya Suyu Mh. 147. Sk. Fırat Apt. Kat 1 No 3 Novada Park Karşısı. HaliliyeTeklif Al
BaharAkbayır Mahallesi, 113. Cd. No:10, 63320 KaraköprüTeklif Al
Ravzaİpekyol / ŞanlıurfaTeklif Al
CAN-TEMİpek Yol Caddesi Bahçeli Evler Mahallesi Sencar Apt. Altı No:2 HaliliyeTeklif Al
PakişYENİŞEHİR MAH 231. SOKAK EJDER APT ALTI NO:20 HALİLİYE ŞANLIURFA Teklif Al
RUHAŞairnabi Mh. 135. Sk No: 30 Teklif Al
AKSultan fatih mahallesi İpekyolu bulvarı akasya apt no:5/1 HaliliyeTeklif Al
ŞAN TEMYunus Emre Caddesi / KaraköprüTeklif Al
BaşkentNarlıkuyu Mah. 1049. Sok. Kayısı Apt. Altı No: 1 Karaköprü / ŞANLIURFATeklif Al
AytemizAtatürk Mah. Topçular Sok. Bina no:20 kat:1 no:2, 63300 Haliliye/ŞanlıurfaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Şanlıurfa ev temizliği şirketleri nelerdir?

Şanlıurfa şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Şanlıurfa temizlik firmasını size yönlendirelim.

Şanlıurfa ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Şanlıurfa değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Şanlıurfa şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Şanlıurfa şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Şanlıurfa ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Şanlıurfa ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Şanlıurfa Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Şanlıurfa Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Şanlıurfa ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Şanlıurfa ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL