Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Şanlıurfa Temizlik

Türkiye’nin her noktasında şubemiz mevcut ve siz değerli dostlarımıza temizlik hizmeti sunmak adına buradayız. Şanlıurfa temizlik ve diğer tüm kadrolarımız, hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarına devam ediyor ve verdiğiniz adrese en kısa süre içerisinde ulaşıyorlar.

Ekonomik rakamlar ile alacağınız hizmetlerde herhangi bir sorun yaşamayacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alacaksınız. Sizleri memnun etmek ve yaşam alanlarınızı sağlıklı bir hale getirmek adına her daim hazır durumdayız. Çalışmalarımızda kesinlikle kimyasal ürünlere yer vermiyor ve sağlığınıza zarar verebilecek her türlü detaydan kaçınıyoruz. Şanlıurfa temizlik hizmeti taleplerinizi dijital dünya aracılığı ile oluşturabilir ve bu alanda sizler de hizmet alabilirsiniz.

Sektörde çok fazla firma var ve rekabet ortamı da her geçen gün bir tık daha yukarıya taşınıyor. Bu ortamda ayakta kalmak için kesinlikle kaliteli işler yapmak durumundasınız, aksi takdirde insanlar sizi tercih etmeyecek ve sektörde yok olup gideceksiniz.

Şanlıurfa temizlik ekibimiz bunun bilincinde hareket ediyor ve zaten ortaya koyulan çalışmaları incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız. Profesyonel temizlik hizmetleri için randevularınızı dijital ortam üzerinden oluşturma şansına sahipsiniz ve an itibarıyla bunu gerçekleştiren az sayıda firmadan bir tanesiyiz.

Ön Ödeme Şartı Yok!

Hizmet almadan ödeme yapmıyorsunuz. Güven duygusunu daha güçlü kılabilmek adına buradayız ve online randevu talepleri için herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacağınızı da hatırlatmak isteriz. Sizler de güvenilir bir şekilde işlem yapabiliyor ve günün sonunda ödeme yapıyorsunuz. Hizmet aldıktan sonra yapacağınız ödemeler sayesinde güvenilir bir ortam yarattığımızı düşünüyoruz. Temizlike.com adresini incelemeniz yeterli olacaktır ve sorularınıza da bu sayede yanıt almış olacaksınız.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Şanlıurfa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Şanlıurfa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Şanlıurfa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Şanlıurfa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Şanlıurfa Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL