Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sarıyer Temizlik

İstanbul ve semtlerine ulaştırdığımız ekiplerimiz, artık Türkiye’nin her noktasında aktif olarak yer alıyor ve çalışmalarımızı daha geniş bir haritada yürütüyoruz. Sarıyer temizlik ekibi ile tanışmak ve bu ekipten hizmet almak ister misiniz? Taleplerinize profesyonel bir kadro ile yanıt vermek için buradayız ve elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Sarıyer temizlik araması yaptığınızda aslında bu sektörde çok fazla temizlik firması olduğunu göreceksiniz. Rekabet ortamı inanılmaz bir seviyeye ulaşmış durumda ve bu seviye ile mücadele etmek de pek kolay değil. Hedefimiz ise bunu başarmak ve zirvedeki yerimizi daha güçlü kılmak olacaktır.

Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha kalabalık ve daha özel bir kadro ile karşınıza çıkıyoruz. Bu kadroyu bir adım öne taşıyan unsurlardan bir tanesi ise sektörü yakından tanıyor olmalarıdır. Sarıyer temizlik ekibinde yer alan isimler aynı zamanda kendilerini sürekli olarak geliştiriyor ve daha da önemlisi kurum içi eğitim desteği ile bir adım daha öne geçiyorlar.

Ekonomik Temizlik Hizmeti

Sarıyer temizlik hizmetleri için fiyat isteyebileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu temizlike.com üzerinden yapabileceğiniz gibi ekip arkadaşlarımız ile yapacağınız görüşmeler sonrasında da gerçekleştirebiliyorsunuz. Rakamlar konusunda diğer firmalara kıyasla daha mütevazı davranıyor ve sizleri ekonomik olarak da herhangi bir şekilde üzmüyoruz.

Merak etmeyin bütçeleriniz sarsılmayacak ve daha da önemlisi az ödeyerek kaliteyi satın alacaksınız. Bu konuda iddialı olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz ve bunu ispat etmek adına buradayız. Hemen şimdi fiyat talebinde bulunabilir ve sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Fark yaratan bir kalite ile birlikte daha uygun rakamlar da sizleri bekliyor olacaktır. Bu konuda bize güvenebilirsiniz…

Sarıyer Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Sarıyer Böcek İlaçlamaYeni Mah. Laleçiçeği Sok. 6 K:3 Sarıyer, İstanbul Teklif Al
Güven Grup – Ev Temizlik ŞirketiRumeli Hisarı Mah. 5. Sok. 28/A Rumeli Hisarüstü, Sarıyer, İstanbulTeklif Al
Lins – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeFatih Sultan Mehmet Mah. Sezer Sok. 27 Sarıyer, İstanbulTeklif Al
Aksa - Dış Cephe YıkamaAyazağa Mah. 117 Sok. 10 Sarıyer, İstanbulTeklif Al
CBR - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriMaslak Mah. Ahi Evran Cad. 7 Nazmi Akbacı İş Mrk. C Blok Dk:256 Sarıyer, İstanbulTeklif Al
Berrak - Gündelikçi Kadınlarİstinye Mah. Çayır Cad. 12/A Sarıyer, İstanbulTeklif Al
Boğaziçi - Temizlikçi Personel TeminiRumeli Hisarı Mah. Gül Sok. 21/A Sarıyer, İstanbulTeklif Al
BMS – İnşaat SonrasıMaslak Mah. Dereboyu 2 Cad. 14 Zağra İş Mrk. B Blok Sarıyer, İstanbulTeklif Al
Sarıyer Halı YıkamaAyazağa Mah. Eski Pazar Sok. 17/B SarıyerTeklif Al
Sarıyer Kuru TemizlemeMaden Mah. Kilyos Cad. Adile Sok. 5 D:1 Sarıyer, İstanbul Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Sarıyer ev temizliği şirketleri nelerdir?

Sarıyer şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Sarıyer temizlik firmasını size yönlendirelim.

Sarıyer ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Sarıyer değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Sarıyer şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Sarıyer şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Sarıyer ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Sarıyer ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Sarıyer Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Sarıyer Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Sarıyer ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Sarıyer ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL