Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Seferihisar Temizlik

İzmir’de ve bu şehrin tüm semtlerinde kusursuz bir çalışma örneği sergiliyor ve siz değerli dostlarımıza paralarınızın karşılığını veriyoruz. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermek ve temizlik hizmetlerini daha profesyonel bir seviyeye taşımak adına kurum içi eğitimleri de herhangi bir şekilde aksatmıyoruz.

Seferihisar temizlik kadrosundan bahsetmek istiyoruz ve son dönemde bir adım daha öne çıkan bu kadro ile birlikte sizler de en iyisine sahip olacaksınız. Kendine güvenen ve bu sektörü yakından tanıyan ekibimiz, yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi kusursuz bir seviyeye taşıma konusunda fazlasıyla başarılı bir görüntü sergiliyor.

Bu aileye katılım sağlamak ve temizlik hizmetlerinden faydalanmak için sizler de Seferihisar temizlik ekibini harekete geçirebilir ve temizlikle.com üzerinden randevularınızı doğrudan alabilirsiniz. Profesyonel kadromuz sizler için en uygun tarihte hizmet sunmaya hazır ve herhangi bir sorun yaşatmayacağımızın sözünü de veriyoruz.

Temizlike.com Online Randevu

Temizlik çalışmaları için randevularınızı temizlike.com üzerinden daha kolay bir şekilde ve yine daha kısa süre içerisinde oluşturmanızı sağlıyoruz. Bu uygulama an itibarıyla fazlasıyla talep gördü ve aldığımız olumlu geri dönüşler de bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Hemen şimdi sitemizi inceleyebilir ve eğer dilerseniz randevularınızı da alabilirsiniz.

Sormak istediğiniz sorulara da yine online olarak yanıt veriyoruz ve zaten firma ile ilgili tüm detaylar da yine bu dijital mecrada yerini almış durumda. Zamanı lehinize çevirmek ve sizleri tatmin edebileceğini düşündüğümüz tüm detayları tek bir çatı altında bir araya getirdik. Randevu almak için telefon yolu ile iletişim kurmanıza gerek yok ve tek bir tık ile sizler de hangi şehirde olursanız olun randevu alabiliyorsunuz.

Seferihisar Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Seferihisar Böcek İlaçlamaHıdırlık Mah. 80. Sok. 31/E Seferihisar, İzmirTeklif Al
Seferihisar Ev Temizlik Şirketiİsmet Kaptan Mah. Akın Kıvanç Cad. 184 Konak, İzmirTeklif Al
PROTEK – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam Silme1203/9. Sok. 1/M (Gıda Çarşısı İçinde) Yenişehir, Konak, İzmirTeklif Al
Seferihisar Temizlikçi Personel TeminiÜçyol Mevkii, Hatay, Konak, İzmirTeklif Al
Seferihisar Halı YıkamaOrhanlı Köyü Orhanlı Cad. 314 Seferihisar, İzmirTeklif Al
Seferihisar Kuru TemizlemeHıdırlık Mah. 80. Sok. 31/E Seferihisar, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Seferihisar ev temizliği şirketleri nelerdir?

Seferihisar şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Seferihisar temizlik firmasını size yönlendirelim.

Seferihisar ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Seferihisar değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Seferihisar şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Seferihisar şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Seferihisar ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Seferihisar ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Seferihisar Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Seferihisar Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Seferihisar ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Seferihisar ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL