Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Selçuk Temizlik

İzmir, en az İstanbul kadar önemli ve bu sektörün nabzını tutan şehirlerden biri olduğunu da unutmamak gerekiyor. Selçuk temizlik ekibi ile birlikte bu şehirde yerimizi almış durumdayız ve profesyonel olarak siz değerli dostlarımıza hizmet sunuyoruz. Dilerseniz hangi alanlarda çalıştığımızı ve ne tür hizmetler sunduğumuzu daha detaylı bir şekilde aktaralım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Ev Temizliği

Ev temizliği elbette önemli ancak amatör bir çalışma ile ne yazık ki beklentilerinize yanıt almanız mümkün değil ve burada profesyonel bir kadroya her daim ihtiyacınız olacaktır. Amacımız tam olarak budur ve Selçuk temizlik ekibi ile birlikte kimyasal ürünlerden uzak bir temizlik hizmeti sağlıyoruz.

Hemen şimdi temizlike.com adresini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve sizler de merakınızı giderebilirsiniz. Yaşam alanlarınız için düzenli temizlik talebi oluşturabiliyor ve ekiplerimizi adreslerinize davet edebiliyorsunuz. Bizler evlerinizi temizlerken siz de kahvelerinizi yudumlayıp kendinize vakit ayırma şansı elde edeceksiniz.

Selçuk temizlik ekibi, ev temizliğinin yanı sıra ofisleriniz için de üst düzey bir çalışma sunuyor. Dilerseniz detaylara birlikte göz atalım.

Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızın derli toplu olmasının yanı sıra aynı zamanda daha temiz ve daha sağlıklı olması da şarttır. Bu şartı yerine getirmek adına karşınıza çıkıyor ve beklentilerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Selçuk temizlik ekibi ile birlikte sizler de bu alanları daha temiz hale getirme şansı elde edeceksiniz.

Günlük hizmet alabileceğiniz gibi eğer dilerseniz haftalık ve aylık olarak bir program da talep edebilirsiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırmak ve temizlik çalışmalarını daha profesyonel bir ekibe teslim etmek adına en doğru adreslerden birinde yer alıyorsunuz. Hemen şimdi incelemelerinizi yapabilir ve randevu alabilirsiniz.

Selçuk Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Selçuk Böcek İlaçlamaEge Mah. Ümit Sok. 5 D:4 Kuşadası, AydınTeklif Al
Selçuk Ev Temizlik ŞirketiGüneşli Mah. 515. Sok. 48/A Konak, İzmirTeklif Al
Mac – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeHuzur Mah. İlhan Selçuk Sok. 6/E Narlıdere, İzmirTeklif Al
Selçuk Halı YıkamaCumhuriyet Mah. 5008. Sok. 27 Selçuk, İzmirTeklif Al
Selçuk Kuru TemizlemeGöztepe Mah. İnönü Cad. 394/B Konak 35290, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Selçuk ev temizliği şirketleri nelerdir?

Selçuk şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Selçuk temizlik firmasını size yönlendirelim.

Selçuk ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Selçuk değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Selçuk şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Selçuk şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Selçuk ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Selçuk ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Selçuk Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Selçuk Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Selçuk ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Selçuk ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL